۱۷ روز مانده به شروع فصل داستان خط حمله ادامه دارد! مذاکره با یک گزینه برزیلی دیگر

به گزارش مجله خبری نگار/ایران ورزشی: داستان مشکلات خط حمله پرسولیس ادامه دارد. مهاجمان پرسپولیس یکی یکی مصدوم می‌شوند و شرایط برای جذب بازیکن خارجی مهیا نیست. عبدی و پاکدل مصدومند، تمیروف وضعیت مشخصی ندارد و جذب کاسیانو دیاز هم بعد از ۵۰ روز کلنجار منتفی شده تا در فاصله کوتاه باقیمانده تا شروع فصل جدید تازه بحث جذب مهاجم جدید خارجی و مذاکره با گزینه‌ای دیگر باز شود.

در حالی که باوجود پیشنهادات فراوان شیخ دیاباته از سوی ایجنت‌های مختلف به باشگاه پرسپولیس، گل‌محمدی حاضر به جذب این مهاجم پا به سن گذاشته نیست، سرخپوشان مذاکره با گزینه دیگر یحیی را پیش می‌برند.

بعد از اینکه یحیی از جذب کاسیانو دیاز مهاجم تیم ویزلا صرف نظر کرد، او مهاجم برزیلی جدیدی را به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد و رضا درویش و همکارانش مذاکراتی را با او انجام دادند. گزینه جدید یحیی که رقم انتقالش برابر با هزینه استخدام کاسیانو است، برزیلی است و در لیگ دسته اول برزیل (سری بی) بازی می‌کند.

نکته مهم اینکه برخلاف کاسیانو دیاز این مهاجم سن و سال مناسبی هم دارد و خرید زیر ۳۰ سال قرمز‌ها محسوب می‌شود. این در حالی است که هنوز پرسپولیس با این گزینه به توافق نرسیده، اما احتمال دارد در روز‌های آینده توافق نهایی شود و او پیراهن پرسپولیس را برتن کند.

یحیی گل‌محمدی تأکید کرده که مهاجم موردنظر باید تا پیش از دیدار دوستانه با ذوب آهن در تاریخ هشت مرداد، جذب شود.

البته باشگاه پرسپولیس از ذکر مشخصات این بازیکن خودداری می‌کند تا مثل ماجرای کاسیانو مشکلی در راه جذب او به وجود نیاید.

پرسپولیسی‌ها پیش از این غیر از کاسیانو با ۷ مهاجم خارجی دیگر وارد مذاکره شدند که دو برزیلی رقم بالای ۳ و ۲ میلیون دلار را طلب کردند و ۵ نفر هم پاسخی به درخواست باشگاه پرسپولیس ندادند. جدا از بحث بازیکن برزیلی در صفحات مجازی صحبت از علاقه‌مندی یحیی به یک مهاجم نروژی است. توماس لهنه اولسن مهاجم سی و یک ساله نروژی که بازیکن آزاد هم به حساب می‌آید همین گزینه خارجی است که البته در باشگاه پرسپولیس هیچ‌کس مذاکره با او را تأیید نکرده است. این بازیکن که در تمام تیم‌های ملی پایه نروژ بازی کرده و یک بازی ملی دارد فصل قبل در تیم شباب الاهلی امارات همبازی نوراللهی بوده و در ۱۱ بازی ۵ گل به ثمر رسانده است.

همچنین در فضای مجازی هواداران پرسپولیس عمر السوما مهاجم معروف تیم ملی سوریه را هم گزینه خط حمله تیم‌شان کرده‌اند که به نظر می‌رسد پایه و اساس درستی ندارد. در واقع به نظر می‌رسد هواداران فانتزی‌های خودشان را در صفحات هواداری ترسیم می‌کنند چرا که سوما بازیکن گران‌قیمتی است و گفته شده دنبال قرارداد یک میلیون دلاری است.

دیدگاهتان را بنویسید