گزینه اول ساپینتو در نوک خط حمله استقلال را بشناسید

گزینه اول ساپینتو در نوک خط حمله استقلال را بشناسید

سرمربی تیم استقلال در دو بازی ابتدایی از سجاد شهباززاده در نوک خط حمله تیمش استفاده کرد و به نظر می رسد دیگر مهاجمان استقلال برای رسیدن به ترکیب تیم آّبی باید با مهاجم سابق تیم سپاهان رقابت کنند.

امیر ارسلان مطهری، آرمان رمضانی و کاوه رضایی دیگر مهاجمان نوک تیم استقلال بشمار می روند. آرمان رمضانی و امیر ارسلان مطهری فصل گذشته هم به عنوان بازیکن ذحیره به ترکیب تیم آبی راه پیدا می کردند. کاوه رضایی هم در تیم لوون بلژیک چنین شرایطی داشت و باید منتظر ماند و دید که در رقابت با سجاد شهباززاده آیا قادر خواهد بود به ترکیب تیم آبی راه یابد یا نه.

از آنجایی که کاوه رضایی دیر به تمرینات آماده سازی تیم ملحق شده است با شروع بازی های لیگ برتر سجاد شهباززاده در نوک خط حمله تیم آبی به میدان خواهد رفت.

ساپینتو در دو بازی اخیر تدارکاتی تیمش را با سه مهاجم روانه میدان کرد. پیمان بابایی و یامگا مهاجمان کناری آبی در این دو بازی بودند. با بهتر است بگوییم وینگرهای کناری. به نظر می رسد حضور این سه بازیکن در ترکیب تیم آبی در شروع بازی های لیگ برتر قطعی است. دیگر مهاجمان استقلال باید منتظر بمانند و از روی نیمکت به ترکیب تیم آبی ملحق شوند.

از ترکیب تیم آبی در دو بازی اخیر اینطور می شود برداشت کرد که ساپینتو قصد دارد تیمش را در زمین با شیوه ۳-۴-۳ ارنج کند.

دیدگاهتان را بنویسید