چاکرا های بدن انسان چیست؟

یکی از چاکراهای مهم در بدن، چاکرای تاج است که درست در بالاترین نقطه سر قرار دارد. اگر توانایی کنترل قدرت خود را نداشته باشید و روش استفاده درست از آن را فرا نگرفته باشید، ارواح شرور برای تامین انرژی خود به شما رجوع خواهند کرد و در این صورت انرژی تان به سرعت تخلیه خواهد شد. از زمانهای بسیار قدیم تاکنون برای برگزاری مراسمهای مذهبی و معنوی در مکانهای مختلف نظیر معابد، کلیساها، مساجد و .. به منظور تلطیف محیط و پاکسازی فضا از عود استفاده شده است. در اصل میتوان گفت، عود ترکیبی از بوی انواع دانهها، ادویهها و گلهاست که به صورت دستی با یکدیگر ترکیب میشوند و بر روی یک چوب ریخته میشود. این نمونه در معدن Morovato در شمال شرقی ماداگاسکار وجود دارد و بصورت ترکیبی از کالسدونی و کوارتز و جاسپر سبز تیره و سفید است که اغلب این سنگ جنبه تزئینی استفاده میشود.

هنگامی که چشم سوم شما باز شود، به صورت عجیبی علمتان افزایش خواهد یافت و این ممکن است هنگام صحبت با دیگران باعث مشکلاتی شود. این عدم تعادل ممکن است منجر به افزایش عصبانیت، غم، ترس یا بلاتکلیفی در فرد شود. کریشناماچاریا سه شاگرد تربیت کرد که میراث وی را ادامه دهند و محبوبیت هاتا یوگا را افزایش دهند: بلور کریشناماچارسونداراراجا اینگار ، تیرومالای کریشناماچاریا ونکاتا دسیکاچار و پاتابی جویس . امروزه سیستمهای پیشرفته GDV ساخته شده است که با روشهای نوین و فناوری محاسبات کامپیوتری در زمان کوتاهی یک چکاب کامل از وضعیت هاله و چاکراهای انسان، به کمک هاله انگشتان انجام میدهد. یکی از روشهای باز و فعال شدن چاکراهای بدن این است که تمرین پاکسازی چاکراها را انجام دهید تا بتوانید از قدرت شفابخشی برخوردار شوید و با استفاده از قدرت و انرژی که در چاکراهای کف دست ایجاد شده به شفای خود و دیگران بپردازید. همچنین اگر کسی ناگهان دست شما را بگیرد، در جریان انرژی اطراف شما تداخل ایجاد می کند. به این معنا که به شما اجازه میدهد تا وارد درجات عمیق تری از آگاهی شوید و از جریان تفکر عادی دور شوید. مثلا اگر با فردی که دارای چاکرای ششم بازی است صحبت کنید، ممکن است دچار سردرد شوید.

پرکاری چاکرا: دچار افسردگی و ناامیدی شده و از لذت زندگی محروم می شوید. چاکراها زمانی که کثیف می شوند دچار انسداد هم می شوند. احساس ترس و یا عدم امنیت میکنید، و بهراحتی دچار اضطراب میشوید. حتی گاهی اتفاق می افتد زمانی که در حال صحبت با کسی هستید، ناگهان احساس می کنید او زیادی به شما نزدیک شده و گویی در فضا و حریم شما وارد شده است. چاکراها مراکز انرژی در حال چرخش بدن هستند و بخشهای بسیار مهمی از کالبد انرژی یا اثیری محسوب میشوند. چاکراها(مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. از این روش در مراکز تحقیقاتی و بیمارستانهای کشورهایی مثل آمریکا، انگلستان، آلمان، ایتالیا و اسپانیا برای بررسی حالات سلامتی و بیماری انسان استفاده میشود. برای دیدن هاله خود و افراد دیگر لازم نیست توانایی و استعداد خاصی داشته باشید. چون چشم سوم ما قدرت فراوانی دارد و با دو چشم دیگر قابل مقایسه نیست، شما نمیتوانید قدرت آن را درک کنید! حال با شروع عمل وضو , ابتدا صورت را می شوییم , پوست بدن که قابلیت جذب و نگهداری میزان زیادی انرژی را در خود دارد ؛ انرژی های اضافی ناشی از مشغله ها , استرسها , امواج منفی و دیگر موارد است در آن هستند را رفع میکند.

چاکرا کلمهای سانسکریت و به معنای چرخ است؛ زیرا آنها مدام در حال چرخش هستند که از میان شبکهای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. بنابراین میتوان نتیجه گرفت همه چیز با فرکانس خاص خود در حال ارتعاش هستند. اصول اخلاقی قوانینی هستند که اجازه نمی دهند آنتوان آی به ما آسیب بزند و اینگونه ما روش کنترل آن را یاد میگیریم در غیر این صورت همانند یک شمشیر دو لبه است و احتمال اینکه به خودمان آسیب برسانیم زیاد است. این برند عودهای خوشبوکننده در سایز کوچک اما با ماندگاری بسیار بالا را به صورت دستساز تولید میکند. برای اینکه نتیجه گیری بهتری داشته باشیم بهتراست از سنگ هایی باقطعات بزرگتر بهره ببریم و ازسنگ هایی باقطعات کوچک استفاده نشود. برای این تجربه، تصویر زیر را پرینت بگیرید یا آنرا در تلفن همراه یا تبلت خود باز کنید. این چاکرا به تمامی چاکراها مسلط است . مخصوصاً در زمستانها خوب است که از سونای بخار برای گرم نگه داشتن خودتان و تنفس سلولهای پوستتان استفاده کنید. مهمترین نکته داشتن بالا تنه صاف و متعادل است، به این ترتیب ستون فقرات قادر خواهد بود تا وزن بدن را به طور کامل تحمل کند.

دیدگاهتان را بنویسید