وضعیت جاده ها و راه ها، امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ / هراز تا ۴ مرداد ماه مسدود است

وضعیت جاده ها و راه ها، امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱ / هراز تا ۴ مرداد ماه مسدود است

روز نو :کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور با اعلام ممنوعیت تردد در محور هراز تا چهارم مرداد ماه گفت: در محور چالوس ترافیک سنگین است.

امیر معصومی، کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور، در جریان آخرین وضعیت محورهای شمالی از ممنوعیت تردد در محور هراز مسیر رفت و برگشت تا ۴ مردادماه خبرداد و گفت: در محور چالوس مسیرجنوب به شمال محدوده های پورکان، گرماب ، نساء و سیاه بیشه ترافیک سنگین است و در محور فیروزکوه و آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور در مورد شرایط جوی محورهای شمالی گفت: محور چالوس دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و محور فیروزکوه دارای مه گرفتگی در ارتفاعات، محور هراز و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

معصومی درمورد وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: در آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس و همچنین در محور شهریار – تهران در برخی از مقاطع ترافیک سنگین اعلام شده است و همچنین در آزادراه تهران – کرج محدوده مترو وردآورد ترافیک نیمه سنگین است.

وی در مورد آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کل کشور نیز گفت: در برخی از محورهای استان های مازندران و گلستان شاهد بارش باران هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید