هنردرمانی، استفاده از مصالح هنری برای ابراز و بازتاب شخص است

آموزش و پرورش هزاران کارآموز و کارافرینی برای اکثر هنرجویان در مراکز ورزشی، هتل ها و مراکز معتبر ماساژ در سراسر کشور. با این کار دو هدف پیگیری میشود: نخست آغاز به تنشزدایی از جامعه از سنین کودکی و دوم سرمایهگذاری برای آینده این مراکز چرا که کودکان امروز، مشتریان آینده این اسپاها خواهند بود. قبل از آغاز هر نوع ماساژ… آغاز به کار درسال ۱۳۸۹ و راه اندازی مرکز آموزشی ماساژ در تهران و به کارگیری کادر آموزشی متخصص و پزشکان فعال در زمینه طب فیزیکی و ادامه فعالیت در سراسر دانشگاه های کشور. تایلندی روغنی (آروماتراپی)- بازتاب درمانی (رفلکسولوژی) – تای کشتی- سر و صورت- هات استون (سنگ داغ درمانی)- ماساژ ورزشی – بافت عمیق- ماساژهای شکلات داغ- (بادی اسکراپ) شمع گیاهی- شیرعسل- فوت ماساژ- ماساژ شیاتسو (ژاپنی) – ماساژ تونیا (چینی)- یومی هوتراپی (درمان ژاپنی) لومی لومی (آمریکا)- دیپ تیشو- تراگر- هربال ماساژ- و سبکهای روز دنیا توسط مدرسین برتر و دوره دیده از تایلند و ژاپن- کلاسهای آموزشی همه روزه در دو شعبه انقلاب و مطهری برگزار میگردد. همچنین دارای مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور و نماینده رسمی و انحصاری (دانشگاه یوگا ماساژ تایلند/دانشگاه رفلکسولوژی تایلند/دانشگاه ماساژ درمانی تایلند) می باشد .

از دیگر کلاس های خوب ماساژ که نماینده رسمی اتحادیه طب سنتی و ماساژ تایلند در ایران می باشد که گواهینامه های ملی و بین المللی صادر می کند. مجموعه بسیار باتجربه و بین المللی ماساژ آرامش ایرانیان برگزار کننده دوره های تخصصی ماساژ و طب سنتی میباشد. در واقع، نمک نقش خوبی برای گند زدایی داشته و برای جوانسازی پوست و حس طراوات و شادابی میتوان از حمام های نمکی در مراکز اسپا بهره برد که گاها از نمک های دریایی استفاده می کنند. در سال ۱۹۹۵بسیاری از بیمه های سلامتی خصوصی،رشته های طب مکمل – جایگزین همچون طب سوزنی را تحت پوشش بیمه داشته اند ، که یکی از این دلایل آن ارزانتر بودن خدمات درمانی این روشها نسبت به تکنولوژی های مورد استفاده در پزشکی مدرن است . بازتاب درمانی یک شیوه درمانی تاریخی است، بی آنکه مدعی جانشینی سایر شیوههای درمانی را داشته باشد. به دلیل آنکه خدمات مستقیم با فرد و بدن او در ارتباط است، امکان هر گونه شکایت و نا رضایتی و اقدامات قانونی وجود دارد.

عدم تعادل بدن در طول جریان زندگی روزانه میتواند سبب شود که پیامهای عصبی در هر جای بدن مسدود(بلوکه) گردند و این بدان معنی است که سرعت حرکت پیامهای عصبی به عضلات، اعضاء و غدد بدن تا حدودی کند میشود . برای اطلاع دقیق از قیمت ها، با شماره تماس موجود در وب سایت هر موسسه تماس بگیرید! حتما برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. یک آموزشگاه ایده آل برای کسانی که در تهران زندگی می کنند. اگر به دنبال یک آموزشگاه ماساژ حرفه ای با اساتید عالی هستید، آرامش ایرانیان یک آموزشگاه ایده آل برای شماست بخصوص برای کسانی که در تهران زندگی میکنند. اکثرا بیماران انرژی خود را سرکوب میکنند. همچنین این روش کمکی درمانی، میتواند گردش خون و انرژی را بهبود بخشد و آزاد شدن اندورفینها (یکی از هورمونهای ایجاد شادابی و نشاط در بدن) از پایانههای عصبی را باعث شود. بنابراین او حدس می زد که با کار کردن روی این بخش از پا، انسداد انرژی که در طی زندگی جنین اتفاق می افتد، را می توان آزاد کرد که به عنوان درمان پره ناتال یا (تکنیک تغییر) معروف شده است. از ماساژ گردن و بخش پایینی کمر در صورت درد شدید و مدام در این ناحیه اجتناب نمایید.

در مقابل سعی کنید از وروش مناسب تری مثل هولدینگ استفاده نمایید که به شما در ایجاد رابطه ی روحی بین دستها و ناحیه ی دردناک کمک می کند. هم چند شعبه در تهران دارد و هم هزینه ها مناسب می باشد و بعد از دوره ها هم مدرک ارائه می کند. اگر پول هزینه های زیاد کلاس ها را ندارید یا وقت حضور درکلاس ها یا دسترسی به آنها ندارید، خیلی راحت و اصولی می توانید بصورت خودآموز در منزل ماساژ را با کمک این بسته بیاموزید. هیچ خطری وجود ندارد، اما اگر نشانههای بیماری، شدید یا طولانی مدت هستند باید با یك پزشك مشورت كرد. برای این که به طور واقعی به حرفهای کسی گوشداده شود باید طرف مقابل راهبرد «گوش دادن فعال» را مدنظر داشته باشد. شرکت آموزشی-خدماتی راما اسپا که بهتر است در اولویت بعدی انتخاب شما قرار گیرد، به طور تخصصی و حرفه ای در زمینه آموزش و خدمات اسپا و ماساژ فعالیت می کند، دارای پنج شعبه در تهران و شهرستانها می باشد. آموزشگاهی قدیمی دارای محیطی مجزا برای بانوان محترم،دوره های مبتدی تاپیشرفته ماساژ باارائه مدرک معتبرفنی حرفه ای وبین المللي و بازارشغلی قوی ویژه بانوان و آقایان می باشد. هدف دیگر ما در بازی درمانی مهارت آموزی به کودکان است که دارای اهمیت بسیاری است.

دیدگاهتان را بنویسید