همه چیز درباره چاکرا های بدن را بدانید ! – موفقیت ۹۸

ویشودهی یا مرکز ارتباط پائین و پشت مهره گردن، بین گودی گلو و حنجره قرار گرفته است. گردونۀ خاجی با غدۀ فوق کلیوی ارتباط مستقیم دارد و اندام های دفعی، دستگاه ادراری و قسمت های پایین پشت (کمر) به کارکرد این گردونه متصلند. وقتی بدن شما کاملاً آرام شد ، زمان آن رسیده است که چاکرا های بدن خود را بهبود بخشید . شما احساس میکنید که در بدن خود و جهان پیرامون خود راحت هستید. اگر یک تغییری در بدن ایجاد شود این انرژی به را حتی از بدن دور می شود. اتصال به انرژی جهانی به شما احساس آرامش و ثبات میدهد. این چاکرا بین ابروها قرار دارد و در واقع عامل پیوند ما با ناخودآگاهی جهانی است. این یکی از بهترین راهها برای ایجاد تعادل بین این چاکرا است. مهمترین آن در کف دست و بقیه در بین مفاصل آن هستند. چاکرای کف دست اهمیت بسیار زیادی در زندگی ما دارد.

کف دست هایتان را به مدت ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه با تمام سرعت به هم بمالید. وقتی که مدیتیشن بر روی اعضای بدن را به پایان رساندید، از حس رهایی و آرامش آن لذت ببرید و تنفس را دوباره به مدت چند دقیقه دیگر انجام دهید و پس از آن از حالت مدیتیشن بیرون بیایید. با این انرژیهای ترکیبی به مدت 1 تا 20 دقیقه، یک بار در روز ایدهآل کار کنید. یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید انجام دهید و معمولا قبل از مراقبه ها و مدیتشین ها تاکید می شود که انجام شود این است که به آرامی به بالا بپرید که این کار باعث می شود انرژی هایی که درون بدنتان است تکانده شودمانند اینکه پارچه را می تکانید حال به جای اینکه پارچه را بتکانید خود را می تکانید. پاکسازی و انرژی دادن به چاکرای گلو یکی از بهترین و سریع ترین روش های باز کردن و تقویت چاکرای گلو است.

چرخش متناوب چاکراها باعث می شود مردها و زنها در زمینه های مختلف زندگی به اشکال متفاوتی انرژی ها را به سوی کامل شدن هدایت کنند. برای باز شدن چاکرا و گشایش جریان انرژی در چاکرای مورد نظر تمرینات مخصوص ایجاد تعادل و گشایش جریان انرژی در ان چاکرا را کـه در توضیحات هر چاکرا داده شده انجام دهید و برای برقراری تعادل می توانید از سنگ هاي مخصوص ان چاکرا استفاده کنید. برای مثال اگر احساس میکنید که ذهنتان دچار سردرگمی شده است پاهایتان را به زمین بچسپانید و دست هایتان را از کنار صتدلی آویزان کنید یا آن ها را روی دسته صندلی قرار دهید سپس بر یکی از اجسام اطراف تمرکز کنید. پس از اینکه تمام شدبد آرام آرام انگشت ها و سایر اعضای بدن را تکان دهید سپس چشم هایتان را باز کنید. به عنوان مثال ، اگر به رستورانی بروید که رنگ دیوار ها و دکوراسیون آن به رنگ زرد و قرمز باشد ، باعث ایجاد گرسنگی در شما می شود و همچنین باعث می شود که شما سریعتر غذا بخورید . ژرمژوئیت سنگی است که باعث تقویت قدرت پیش بینی و الهامات روشن بینانه می شود و همچنین در درمان غم و اندوه به شما کمک می کند.

پس احساسات خوب و افکار خوب و تجسم های خوب باعث می شود که چاکراهای ما به شدت پر قدرت و پر توان شوند و سرعت چرخش بالایی داشته باشند و در نتیجه سطح ارتعاش وسطح هاله ما افزایش پیدا کند و بدین طریق می تواند روی بدنمان تاثیر گذاشته و موجب پاکسازی انرژی در بدنمان شود. پاکسازی و تمیز کردن انرژی های بدن باعث می شود که آلودگی ها از بدن ما دور شوند. آنها از کار انجام شده توسط چاکراهای اصلی پشتیبانی می کنند و بیشتر آنها با عملکرد ارگان های اصلی بدن مانند کبد، طحال، لوزالمعده و کلیه ها در ارتباط هستند. زمانیکه انرژی های کثیف وارد بدن می شوند متعلق به بدن ما نیستند و در واقع وارد سیستم بدن ما شده اند و ما می توانیم با جارو کردن آنها را دور بریزیم. آن انرژی دور بدن ما قرار گرفته اما محکم به بدن ما پیچ و مهره نشده. عدم تعادل و پرکاری این چاکرا باعث دور افتادن از حقیقت و عدم احساس تعلق بـه زمین و کم کاری چاکرا هفت باعث عدم توجه و ارزش نهادن بـه ارزش های والا و معنوی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید