همه چیز درباره هفت چاکرای اصلی در بدن – آکادمی فیتنس

چاکرا اصلی در حقیقت مراکز انرژی در حال چرخش هستند که معمولا 3 تا 4 اینچ قطر دارند. چاکرای ویشودها (با رنگ آبی): جایگاه حقیقت است که در ناحیهی گلو و مجاور غدهی «تیرویید» قراردارد. ویشودا – در گلو قرار دارد رنگ او آبی است، او مسئول توانایی تفکر، توانایی های اضافی، کار با رویاها است. او با تحقیقاتی که برروی عکس برداری از بدن خود انجام داد متوجه شد که بستگی به نوع بیماری ها ممکن است بروز آن یک یا دو ماه طول بکشد. ترکیب بوهای به دست آمده از مواد طبیعی مطعر به محیط اطراف شما روح تازهای میبخشد. این مطلب را از دست ندهید: از تاثیر رنگها بر بدن و رنگ درمانی چه می دانید؟ با قرار دادن دستان خود روی چاکرای چشم سوم و دست دیگر روی چاکرای ریشه شروع کنید. در همین راستا باشگاه خبرنگاران جوان صرفا جهت آشنایی شما با مقوله چاکراهای بدن اقدام به جمع آوری مطالبی نموده است که پیشنهاد میکنیم با ما همراه باشید. به گزارش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ شاید اگر اهل مسائل علمی و روانشناسی باشید نام چاکرا و چاکرا درمانی به گوشتان آشنا باشد، نوعی تقسیم بندی مراکز انرژی بدن که انرژیهای مثبت و منفی بدن را دربر میگیرد و میتوان آن را تقویت نمود و یا حتی به عقیده برخی حال آدمی را دگرگون کرد.

شما با استفاده از تکنیک اسکن کردن می توانید از روش های معمولی جلوتر باشید و با تکنیک هایی که بعد مطرح می شود می توانید این کار را بکنید که بدنتان همیشه سالم و تندرست باشد. نام دیگر این چاکرا، چاکرای خورشیدی است ، جایگاه آن بالاتر از ناف است. تجسم خلاق زیر نظر دکتر آرام تست اندازه گیری فعالیت چاکراها را آماده کرده اند که شما می توانید از طریق این تست فعالیت چاکرای خودتان را اندازه گیری کنید و از وضعیت چاکراها ی خودتان اطلاع پیدا کنید. توصیه ما بر این هست که حتما این تست چاکرا که رایگان هست و به صورت انلاین می توانید انجام دهید را به دوستانتان هم توصیه کنید. تست چاکرا به شما نشان می دهد که کدام چاکرا بیشتر از همه فعال هست . یکی آن امکانی است که از بدو تولد به صورت طبیعی در انسان هست و دیگری مدیتیشن.پایه ای ترین مورد در امکان اول ( امکان طبیعی) در قوای جنسی است. چاکرای قلب با احساسات خوب ما در ارتباط هست پس با ارتباط خوب و احساساتی همانند عشق بدون قید شرط می تونید آن را باز کنید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.

برای باز کردن چاکراها در بدن مراکزی وجود داردکه به آنها مراکز انرژی یا چاکرا گفته میشود. وجود درونی تان راروبه گستردگی لایتناهی باز کنید . انرژی الکترومغناطیسی و سایر انرژیهای عالیتر که همه موجودات زنده را احاطه کردهاند، به عقیده بعضی در اطراف همه ذرات اتمی و موجودات زنده و غیر زنده وجود دارند. کندالینی یک استخوان درانتهای نخاع است که به دور خود پیچیده شده . اگر در بحث انرژی های لطیف و در هاله های ما ترمیم نشود باعث می شود که در جسم ما بصورت بیماری یا به عنوان یک اختلال ظاهر می شود. اگر چاکرا ها مسدود باشند چه اتفاقی در بدن رخ می دهد؟ چند چاکرا در بدن داریم ؟ بدين خاطر است که وقتي قلب انسان از حرکت ميايستد با چند شوک الکتريکي با اذن و اراده خداوند ، قلب دوباره به کار ميافتد و زندگي مجدداً شروع ميشود. چند کاغذ رنگی انتخاب نمایید. جهت پاسخ این سوال می توانید مقاله فعالسازی چاکراهای بدن را مطالعه نمایید . شما با استفاده از روشهایی که در این مقاله به آنها اشاره میکنیم میتوانید سنگهای چاکراهای مخصوصتان را پاکسازی کرده و هم شارژ کنید. تائیرات: قسمتی از آگاهی که وابسته به این چاکرا شامل احساس قدرت، کنترل کردن و آزادی وجود است.

چاکرا یک فضای مخروطی در حال چرخش بوده که راس آن روی بدن می باشد. به مراکز انرژی در حال چرخش چاکرا گفته میشود که بخش بسیار مهمی از کالبد انرژی در بدن محسوب میشود. چاکرا لغتی سانسکریت به معنی گردونه است . سه کانال اصلی به نامهای آیدا ،پینگالا و سوشومنا و تعداد زیادی کانالهای فرعی وجود دارند. کیهانی نوعی انرژی الکترومغناطیسی است که در همه جا وجود دارد . تائیرات: قسمتی از آگاهی که وابسته به این چاکرا میباشد شامل احساس قدرت ، کنترل کردن و آزادی وجود است. پس چاکرا های فعال بدن خودشان را به صورت دوک بزرگ نشان میدهند. در صورت اختلال در عملکرد این نیروگاهها اعضا حیاتی به علت فقدان انرژی حیاتی به نحو صحیح کار نمیکنند و در نتیجه بیمار میشوند. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۲۰۹۹۸۳۹۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۲۲۱۰۰ پیامک فرمایید. انجام تمرینات یوگا مانند: گربه، گاو ، کودک و آسان، خواهید توانست در متعادل سازی این چاکرای مهم به شما کمک می کند. مقاصد خود را به درستی بیان کنید و به سایرین کمک کنید شما را بهتر بفهمند.

دیدگاهتان را بنویسید