نظر اسلام درباره انرژی درمانی و مدیتیشن و نقش فرشتگان و اجنه در این امور

دوستان در نهایت باز به شما تاکید میکنم که این رسانه (دانشنامه متافیزیک علی لند) تنها هدفش رو کردن حقایق و افزایش آگاهی و سطح دانش متافیزیک علمی و واقعی شماست! و در نهایت فروشنده با چرب زبانی و بیان عبارات مزخرفی همچون (من رشته ام سنگ شناسیه خیالت راحت بخر ضرر نمیکنی!) تیر خلاص را زده و سنگ را تا دسته به شما می اندازد! فروشنده بلافاصله کاتالوگی را از این سر میز تا آن سر میز باز کرده و مقابلتان قرار میدهد و شروغ به وراجی کردن میکند و چنان از خواص این سنگ ها (شما بخوانید اجناس بنجول چینی) برایتان میگوید انگار که خود خالق این سنگ هاست! ” در پاسخ چنان چش و چال خود را کج و ماوج خواهد کرد و به شما خواهد گفت: “مفت! مطالعات بیشتر انجام شده بر روی دستگاه های استنشاقی پودر نمک، ثابت کرد که علائم و نشانه های آسم مزمن و برونشیت در یک راه حل مبتنی بر استفاده از پودر نمک بهبود یافته است. اگر همه بخواهند تنها با تجسم به آرزوهای خود برسند و از طرفی دو نفر در یک آرزو متقابل یکدیگر قرار گیرند و هیچ مانعی نیز بر سر راه تحقق آنان نباشد إلا عدم تصور درست میتوان هرج و مرجی که در نظام هستی رخ میدهد را تصور کرد.

انرژی درمانی، نیروهایی را بیدار میکند که انعطافپذیری، شادی، شور و اشتیاق را به زندگی و سرزندگی بیشتری را برای بدن، ذهن و روح به ارمغان میآورد. در خون وجود دارد که به انعقاد خون کمک می نماید. همچنین علاوه بر وجود درمانگاه دندانپزشکی و اقدامات درمانی در این مرکز، دانشجویان دندانپزشکی نیز تحت آموزش قرار می گیرند. اینکه ریکی معرفی شده از سوی استاد اسویی بر اساس چه داستانی مورد جستجو قرار گرفت بسیار مهم است مبادا برای دادن ریکی به دیگران پیش شرط های سنگین روزه غذا و سکوت و مراقبه های آنچنانی بگذاریم. از راه آن جریان نورانی انرژی در جنین جاری میشود و در طول دوره پیش از تولد ادامه دارد. خوب دوستان در ادامه میرسیم به معرفی خواص کزایی و مزخرف و فاجعه بار سنگ های انرژی بخش! ازجمله خواص کزایی سنگ های انرژی زا میتوان به موارد زیر اشاره کرد: (توجه داشته باشید که هیچ کدام از این موارد صحت نداشته و فقط و فقط حاصل چرب زبانی فروشنده و “دانکی” تصور کردن شما میباشند! در بدن انسان هفت چاکرای اصلی وجود دارد که تکنیک های فعال کردن این هفت چاکرا را به شما خواهیم گفت.

معنیاش این است که وزارت بهداشت بهعنوان بالاترین مرجع پزشکی کشور، چنین روشی را برای درمان مورد قبول نمیداند. این مهم است که به خاطر داشته باشید یک عامل احتمال ابتلاء، احتمال بوجود آمدن سرطان مغز را در کل طول عمر شخص، تحت تاثیر قرار می دهد، ممکنست شما بخواهید مطرح کنید که این برای تشخیص پزشک شما از بابت ریسک فردی شما برای ابتلاء به سرطان مغز، چه معنایی دارد؟ مفاتیحالعلوم شیعیان را به شش زیرگروه بخش میکند، اثنی عشری معتقد به دوازده امام، زیدیه (پیروان زید بن علی)، کیسانیه (پیروان کیسان غلام علی بن ابیطالب)، عباسیه (منسوب به آل عباس بن عبدالمطلب)، غالیه، و امامیه. به یک مغازه سنگ انرژی بخش فروشی میروید… در هر حال شبهعلمی بودن این شاخه از روانشناسی (روانشناسی انرژی) به این دلیل است که بخشی از آن به ناشناختههای شرقی پیوند میخورد و بخش دیگری از آن به روشهای معمول رواندرمانی که تاکنون جواب داده مربوط میشود. تسبیح احجار الشفا منجمله ابزاری است که برای تعادل بخشی به هر هفت حوزه ی انرژی کالبد اتری فوق العاده تاثیر گذار است. مانده ام ملت یعنی اینقد کودن تشریف دارن که میرن اینا رو میخرن؟ ” (یکی از سنگا رو به شاگرد بیچاره من به همین قیمت انداخته بودن!) وقتی قیافه کج و ماوج فروشنده را موقع ۶۰۰ تومن گفتنش میبینیم بین یک دو راهی میمانیم!

وقتی از فروشنده میپرسید: “خوب آقا حالا قیمت این سنگا چنده؟ با وجود این سنگا و فروشنده های همه فن حریفشان چه نیازی به ما هست! متأسفانه افرادي وجود دارند كه با مهارت خاصي انرژي افراد را ميدزدند و جهت درمان براي ديگري استفاده ميكنند، اما بدیهی است چون انرژيها دزديده شده اكثراً مربوط به درمانجوهایان است ، درمانگر و سایر درمانجویان را در معرض خطر قرار می دهد. هر چند در طول تاریخ شیعه به شاخههای متعدد تقسیم شد، اما امروزه تنها سه دسته اصلی شیعه دوازدهامامی، شیعه اسماعیلی و شیعه زیدی وجود دارد. در تشخیص مقایسه ای طب شرقی و غربی در مورد یک لرزش دست با دید غربی به ارتباط آن مشکل به مغز و بیماری پارکینسون می رسیم و با این تفسیر برای توضیح مشکل درخواست یک M.R.I می کنیم و عاقبت تنها به کنترل بیماری با دارو های پر عارضه بسنده می کنیم. علاوه بر این سمزدایی از کلیهها و همینطور کنترل سیستم غدد درونریز بدن از دیگر مزایای دریافت رفلکسولوژی در این نقاط است. تمام قسمتهای مختلف سازندهی بدن در نقاطی منعکس میشوند که به آن سیستم انطباق میگویند.در سیستم انطباق هر ارگان و هر عضو در ناحیهای مشخص میشود. دعا را ساده انجام دهید آنگونه که خدای درونتان متوجه شود.

دیدگاهتان را بنویسید