معرفی و بررسی کتاب بازتاب شناسی درمانی کف پا دنیس هیکللو براون

همچنین آزادسازی اندورفینها را در بدن افزایش می دهد و موجب افزایش سلامتی و نشاط و “احساس خوب بودن” در فرد میگردد. ۱- متعادلسازی تمام سیستمهای یازدهگانه بدن، بطوریکه بدن بتواند خود را شفا دهد. این روش درمان را نباید با ماساژ معمولی دست و پا مقایسه کرد، زیرا دارای تکنیک و اصول خاصی بوده و امروزه به عنوان یک علم و یک روش درمانی شفا بخش شناخته می شود. همچنین رفلکسولوژی یک روش درمانی تخصصی به شمار می آید و با ماساژ معمولی بسیار متفاوت بوده و دارای روش و تکنیک های خاص خود است. پس از خرید اینترنتی کتاب ” بازتاب شناسی درمانی كف پا ” چه زمانی آن را دریافت خواهم کرد؟ چه تحقیقاتی در این زمینه وجود دارد؟ علی رغم پیشرفت های چشمگیر در زمینه علوم پزشکی ،کشف داروها و تجهیزات پزشکی ،بشر هنوز به دنبال کشف علومی جهت فائق آمدن بر مشکلات ودرمان بیماری هاست .در واقع بشر امروزی جهت دستیابی به سلامت کامل ،آرامش خاطر واعتماد به نفس بیشتر سعی دارد به روشهای درمانی دست یابد که نسبت به سایر روشها موثرتر وکم عارضه تر بوده واز طرفی اثر درمانی سریع تری داشته باشد وکم ترین هزینه را بر دوش بیمار بگذارند .لذا استفاده از طب سنتی چون طب مکمل – جایگزین در دستور زندگی انسانها قرار گرفته است .

سردرد به علت اضطراب و استرس: بهترین کار، گرفتن یک دوش آب گرم و سپس نفس کشیدن عمیق است. با این وجود، این روش اخیرا، به عنوان یک روش قانونی طب که میتواند انواعی از بیماریهای جسمانی را درمان کند، موجی از محبوبیت را در جهان غرب کسب کردهاست. بازتاب درمانی روش بی نیاز از مصرف دارو عمل جراحی است،چون بیشتر روی ذهن و کنترل برذهن کار می شود.با استفاده از این گونه درمان قادر خواهید بود علت بروز بیماری و درد را در دو قسمت از بدن خود تشخیص و برطرف کنید. در طب بازتاب شناسی از انگشت شست و اشاره جهت اعمال فشار عمیق بر روی مناطق خاصی از پاها که منطبق با اعضا داخلی، غدد و دیگر بخش های بدن است استفاده می شود. همچنین میتوانید پوست و عضلات را ماساژ دهید به این ترتیب که با دو دست پایتان را نگه دارید و انگشت شستتان را درون پوست فشار دهید.

با شناسایی این بخش ها، می تواند آن ها را درمان کند. بازتاب درمانی یا رفلکسولوژی علم کنترل جریان انرژی در بدن است که براساس آن بر روی نقاط خاصی از بدن فشاروارد می آورند واز این طریق غدد، اندامها ودستگاههای مرتبط با آن نقاط تحریک شده ومنجر به برقراری تعادل عملکرد در اعضا می شود . کتاب آنلاین24 هیچگونه دخالتی در نحوه قیمت گذاری کتاب ها ندارد و ملاک قیمت گذاری ما، مبالغ درج شده بر روی کتاب هاست. نحوه قیمت گذاری کتاب ” بازتاب شناسی درمانی كف پا ” چگونه است؟ اما شاید این سوال برای بسیاری به وجود آمده باشد که ” چرا قیمت کتاب ها اینقدر متفاوت است؟ اما این پایان ماجرا نیست! برای مشاهده و استفاده از این تخفیف ها کافیه به لینک ” تخفیف کتاب “مراجعه نمایید. بازتاب درمانی برای افرادی که از بی خوابی رنج می برند پیشهاد می شود، زیرا می تواند خواب را عمیق کند و موجب کاهش بی خوابی شود.

کتاب بازتاب شناسی درمانی کف پا به قلم دنیس هیکلو براون توسط ثالث به چاپ رسیده و در غرفه دنیای کتاب عرضه میگردد. کتاب آنلاین24 در راستای تکریم از مشتریان عزیز، امکان دریافت تخفیف های بیشتر را برای سفارشات مبالغ بالاتر درنظر گرفته است. در بین برخی از سرخپوستان قبایل آمریکای شمالی نوعی بازتاب درمانی پا رایج بود، به خصوص ، سرخپوستان چروکی ، که این روش درمانی را تا قرن هفدهم به کار می بردند و تا به امروز، همچنان این شیوه را به عنوان بخشی از آیین شفابخشی خود ادامه می دهند. کتاب بازتاب شناسی درمانی کف پا در سال 1987 دنیس کالج طب طبیعی خیلی موفق و مشهور باومنت را تأسیس کرد. ظهور این طب به حدود 5000 سال پیش برمی گردد. رفلکسولوژی یا بازتاب درمانی یکی از شاخه های طب کل نگر به شمار می آید، که تاریخچه آن به 2200 سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد. یک بررسی انجام شده در سال 2015 که در مجله ی درمان سرطان منتشر شد نشان داد که ماساژ برای کاهش درد سرطان، به ویژه برای کاهش درد پس از جراحی مؤثر است. توصیه من به شما این است که درمانگری را انتخاب کنید که توسط هیئت صدور گواهینامه رفلکسولوژی آمریکا گواهی شده و حداقل 200 ساعت کلاس آموزشی را در یک موسسه معتبر سپری کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید