لزوم اعزام تیم ملی تیراندازی به اردوی هانوفر/ مهمات رو به پایان!

  به گزارش مجله خبری نگار،حسین باقری، در خصوص آغاز دور جدید اردوی تیم ملی تفنگ اظهار کرد: اردوی جدید از یکشنبه ۲ مرداد آغاز می‌شود و هدف مسابقات قهرمانی جهان مصر است. جوانان و نوجوانان هم به این اردو دعوت شده‌اند. البته آن‌ها از یک ماه پیش با هدف پشتوانه‌سازی و همچنین حضور در مسابقات قهرمانی جهان کار خود را آغاز کردند. در مسابقات قهرمانی جهان مصر نیز مسابقات هم در رده جوانان و هم بزرگسالان برگزار می‌شود و اگر شرایط مهیا باشد تیم جوانان هم اعزام خواهد شد.

سرمربی تیم ملی تفنگ در ادامه گفت: شرایط تیراندازان خوب است. در برنامه هم یک اردوی برون مرزی داریم که نظر روی آلمان است. این اردو هم به لحاظ تجهیزات و هم به لحاظ مهمات برای ما مهم است. اگر در این اردو شرکت نکنیم حتی مهمات کافی برای شرکت در مسابقات نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر امکان دارد تیراندازان مثل جام جهانی کره به این اردو اعزام نشوند، گفت: به هر حال شرایط خاص است و همه چیز در واقع احتمال دارد اتفاق بیفتد، اما اگر نرویم کار خیلی سخت می‌شود. مهمات برای تمرین هم نداریم و عملا باید رشته خفیف را از دست بدهیم.

باقری به نیاز به روز رسانی سلاح‌های تیرانداران در اردوی خارجی اشاره کرد و گفت: البته ما به لحاظ تجهیزاتی هم مشکل داریم. سلاح تیراندازن اکثرا مشکل و نیاز به به روزرسانی دارد. به این لحاظ هم به اردوی برون مرزی احتیاج داریم.

سرمربی تیم ملی تفنگ در پایان گفت: برنامه اردوی برون مرزی در نظر گرفته، تایید شده است. این اعزام قرار است در اواخر شهریور انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید