قالیباف خواستار گزارش مبنی بر علل وقوع سیل در فارس شد

به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، رئیس مجلس شورای اسلامی با توجه به سیل روز جمعه در استان فارس از کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواست تا با فوریت و با بررسی میدانی گزارش دقیقی از علل وقوع حادثه با تاکید بر شناسایی قصورات احتمالی دستگاه های مسئول به نمایندگان مجلس ارائه کند.

محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فرا رسیدن روز مباهله، روزی که خداوند متعال بر حقانیت و جایگاه والای اهل بیت (ع) مهر تایید دیگری زد را گرامی می دارم. این روز در تاریخ اسلام به معنای واقعی کلمه روز اقتدار ایمانی امت اسلامی است. قدم گذاشتن در راه حق و ثبات در این مسیر نیز جز با داشتن اقتدار ایمانی راستین ممکن نیست.

وی همچنین درگذشت جمعی از هموطنان در سیل شهرستان استهبان و نی ریز را به خانواده های داغدار ایشان و تمامی مردم شریف استان فارس تسلیت و تعزیت گفت و تاکید کرد: ضروری است تمامی امکانات دستگاه های اجرایی امدادی با سرعت هرچه بیشتر در جهت حل مشکلات آسیب دیدگان و مصدومان این حادثه به کار گرفته شود و همچنین اقدامات لازم برای جبران خسارات وارده به انجام رسد و کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز با قید فوریت و با بررسی میدانی گزارش دقیقی از علل وقوع حادثه با تاکید بر شناسایی قصورات احتمالی دستگاه های مسئول به نمایندگان مجلس ارائه کند.

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید