غایبان و مصدومان ماتادور‌ها در ال‌کلاسیکوی آمریکا

به گزارش مجله خبری نگار ورزشگاه آلیجنت در لاس‌وگاس آمریکا یکشنبه صبح ساعت ۷:۳۰ دقیقه، میزبان بازی ال‌کلاسیکو رئال‌مادرید و بارسلونا خواهد بود، رویدادی که نخستین بازی در پیش فصل جدید است و فرصت خوبی برای ۲ تیم فراهم می‌کند تا در دیداری هر چند دوستانه، یکبار دیگر نگاه فوتبال دوستان در سراسر جهان را به خود معطوف کند.

دیداری که برای ژاوی هرناندز سرمربی آبی اناری‌ها بسیار سخت است، زیرا باید روی جرارد پیکه که به‌جای حضور در جلسات تمرینی، خارج از تیم تمرین می‌کند و فران تورس که در جلسه تمرینی پایش مصدوم شد، حساب باز کند در حالی که زمانی برای ریسک‌کردن با فوتبالیست‌های مصدوم نیست.

بااین‌حال باتوجه‌به آینده نامعلوم فرنکی دی یونگ احتمال حضور او هم در ترکیب اصلی بارسا بعید به نظر می‌رسد. اما انتظار می‌رود بوسکتس، آرائوخو، جوردی آلبا و گاوی در ترکیب اصلی ال‌کلاسیکو پس از پیروزی ۶-۰ مقابل اینتر میامی باشند.

همچنین انتظار می‌رود روبرت لواندوفسکی و پابلو توره ستاره‌های جدید تیم نیز در کنار آندریاس کریستنسن و رافینا و اوبامیانگ در این بازی به میدان بروند.

در ترکیب کهکشانی‌ها هم کارلو آنچلوتی به‌احتمال زیاد باهدف جلوگیری از مصدومیت کریم بنزما برای شروع فصل ۲۰۲۲-۲۳، ال‌کلاسیکو را بدون او به میدان برود. ضمن اینکه او با دنی کارواخال و ادن هازارد هم به همان دلیل بنزما، بازی نخواهد کرد.

اما پیش‌بینی می‌شود ترکیب احتمالی رئال‌مادرید در این بازی، با بازیکنانی همچون کورتوآ، میلیتائو، رودیگر، آلابا، اورلین شوامنی، کاسمیرو، کروس شکل بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید