عکس/ هدف کنایه تند و تیز علی کریمی کیست؟

علی کریمی ستاره سابق پرسپولیس، بعد از جنجال های اخیر مهاجرتش با انتشار متنی سوال برانگیز باعث تعجب کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح– گویا داستان مهاجرت علی کریمی و حواشی پر سرو صدای بعد از آن همچنان گریبان این بازیکن محبوب را رها نکرده است.

کریمی بیشتر این روزها با ثبت تصاویری از خودش در باشگاه اختصاصی اش در تهران سعی دارد موضوع مهاجرتش از ایران را شایعه ای بی اساس جلوه دهد. اما ظاهرا در این کار موفق نبوده است. چرا که عده ای از کاربران فضای مجازی از او به خاطر سکوت مبهم و عدم واکنش شفافش به این قضیه گلایه کرده اند.

هدف کنایه تند و تیز علی کریمی کیست؟در همین رابطه کریمی ساعاتی پیش با منتشر کردن عکسی از خودش و نوشتن مطلبی عجیب و پر از کنایه با عنوان براى اصيل بودن،كافيست دروغ نگويى، ناراحتی خود را نسبت به جنجال های اخیر فضای مجازی ابراز کرده است.

 

بخوانید: عکس/ علی کریمی دوستان دور و نزدیک اش را طعنه باران کرد

صحبت‌های جنجالی کریمی در مورد کی‌روش و اسکوچیچ!

من نظرم این است که اسکوچیچ اشتباهات زیادی داشت و حداقل نتوانست از خودش یک جذبه نشان دهد که بازیکنان به او احترام بگذارند‌ اما ما با او ارزان‌ترین صعود را داشتیم.

به گزارش ورزش سه، کریمی همچنین از دوره کارلوس کی‌روش انتقاد کرد و درباره جام جهانی گفت که این مسابقات می‌تواند بازی تدارکاتی برای آماده سازی در راه جام ملت‌ها باشد چرا که ایران امکان برگزاری بازی دوستانه را ندارد

کریمی در مورد حضورش در انتخابات قبلی فدراسیون توضیح داد: من از روز اول هم وقتی وارد قضیه انتخابات شدم و با بزرگانی مثل آقای دادکان مشورت کردم می‌دانستم قضیه اینطور می‌شود.

زمان عزل آقای عزیزی‌ خادم، اگر ما در انتخابات شرکت نکرده بودیم، حتما می‌گفتند چرا حالا که حضور فوتبالی‌ها آزاد بود، آنها نیامدند شرکت کنند که رئیس شوند؟ من قبلا هم گفته بودم اگر یک آدم فوتبالی می‌آمد، من شرکت نمی‌کردم و فقط خواستم بهانه را از آنها بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید