عکس/ رونمایی احسان حاج صفی از مراسم عروسی اش ‌در سواحل یونان

منتشر شدن عکسی عاشقانه از مراسم ازدواج لاکچری احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی فوتبال در کنار دریا سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح-احسان حاج صفی که هفته پیش در تمرینات تیم باشگاهی اش آاک یونان مصدوم شده است، این روزها بخاطر استوری مخالفتش از اسکوچیچ مورد غضب سرمربی تیم ملی قرار گرفته است.

اما در روزهایی که مدام شایعه خط خوردن احسان حاج صفی از تیم ملی به گوش می رسد، انتشار عکسی عاشقانه از مراسم ازدواجش توجه طرفداران فوتبال را به خود جلب کرده است.

 

چرا که کاپیتان سابق تیم ملی که مراسم ازدواجش را در سواحل یونان برگزار کرده بود حالا یک دختر کوچک به نام آدریانا دارد و مدت زمان طولانی ای از ازدواجش گذشته است.

 رونمایی احسان حاج صفی از مراسم عروسی اش ‌در سواحل یونانبه اعتقاد اغلب کاربران فضای مجازی انتشار به عمد این عکس حاشیه ای در شرایط فعلی حاج صفی، صرفا برای کم کردن فشار هاییست که در این مدت از سمت منتقدینش بر او وارد شده است.

بخوانید: عکس/ هدف کنایه تند و تیز علی کریمی کیست؟

کاپیتان ایران در جام جهانی تغییر می‌کند!

دراگان اسکوچیچ برای بازوبند تیم ملی ایران در جام جهانی نقشه جدیدی کشیده است.

به گزارش خبر ورزشی، در حال حاضر احسان حاج صفی کاپیتان اول تیم ملی است که در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اغلب روی نیمکت نشسته و در ترکیب اصلی قرار نگرفت.

در همین راستا شنیده می‌شود دراگان اسکوچیچ در اولین اقدام بازوبند کاپیتانی را از علیرضا جهانبخش گرفته و به سردارآزمون بازیکن مورد اعتماد خود اهدا خواهد کرد!

احسان حاج صفی، کریم انصاری فرد و امید ابراهیمی نیز شاید اصلا به تیم ملی دعوت نشوند چرا که هم از لحاظ فنی نسبت به گذشته افت کرده اند و هم در زمره حامیان دراگان اسکوچیچ قرار نمی‌گیرند!

دیدگاهتان را بنویسید