عکس/ رامین رضاییان در برابر توهین ها و حمله ها موضع گرفت

رامین رضاییان بازیکن تیم سپاهان بعد از هفته ها سکوتش را شکست و به توهین های سردار آزمون واکنش تندی نشان داده است.

وقت صبح– بعد از جنجال مصاحبه سردار آزمون علیه رامین رضاییان اکثر طرفداران فوتبال منتظر عکس العمل این بازیکن بودند. اما به رقم حواشی زیاد آن روزها رضاییان هیچ واکنشی به حرف های سردار نشان نداد.

اما ظاهرا بعد از پیوستنش به تیم سپاهان او تصمیم به افشاگری علیه مخالفینش گرفته است. چرا که در جدیدترین فعالیتش عکسی از خودش با لباس تیم سپاهان منتشر کرده و نوشته است:

چالش هاي زندگي خودم رو دوست دارم و شرافتمندانه با جان و دلم براي هدفم ميجنگم و بي احترامي كردن تو مرام من نيست، تمام.

رامین رضاییان بازیکن تیم سپاهان بعد از هفته ها سکوتش را شکست و به توهین های سردار آزمون واکنش تندی نشان داده است.این حرکت رضاییان بازخوردهای متفاوتی را در پی داشته است. عده ای از طرفداران فوتبال سکوت رامین در مقابل حمله سردار آزمون را تحسین کرده اند و گروهی دیگر از کاربران فضای مجازی این متن تند و تیز رامین را نوعی توهین به سردار و منتقدانش تلقی کرده اند.

بخوانید: ویدیو/ ادامه جنجال رامین رضاییان با سردار آزمون در اینستاگرام

رامین در سپاهان خوشحال است

رضاییان که از سوی یحیی گل‌محمدی کنار گذاشته شد و درخواستی تمدید قراردادش وجود نداشت، پس از اینکه مدتی در تمرینات السیلیه حضور یافت، به ایران آمد و به سپاهان پیوست و حالا جانشین دانیال اسماعیلی‌فر است که با پیراهن پرسپولیس فصل جدید را شروع می کند.

به گزارش ورزش سه، رامین رضاییان یکی از مهمترین بازیکنانی است که این فصل توسط باشگاه سپاهان جذب شد تا به این ترتیب برای اولین بار از زمان انتقال به پرسپولیس، با پیراهن تیم ایرانی دیگری آماده حضور در لیگ برتر خلیج فارس شود.

رضاییان که همین نکته، انگیزه‌اش را برای نمایش توانایی به تیم سابقش در بیشترین حد ممکن قرار داده، در تمرینات اخیر سپاهان با استقبال بسیار خوب هم‌ تیمی‌های خود مواجه شده و حتی تونلی هم در لحظه ورودش به اولین جلسه تمرین درست شد.

دیدگاهتان را بنویسید