شیوه بکارگیری بازتاب درمانی یا سوجوک برای سلامتی و تندرستی

تحریک کانال انرژی چی در کف دست و پا سبب به گردش در آمدن انرژیها و برطرف نمودن مسیرهای مسدود در بدن گشته و در همین راستا عملکرد ارگانهای بدن را بهبود بخشیده و از این طریق به راحتی میتوان چاقیهای موضعی و یا عمومی را درمان کرد. ۳. سرعت سوخت و ساز مواد غذایی در بدن شما افزایش یافته و چربی سوزی به راحتی در بدنتان انجام میشود. ماساژ برخی از قسمت های پا و دست در بازتاب درمانی، می تواند سلول های عصبی بخش های مختلف بدن را تحریک کند و ناقل های عصبی خاصی از آنها ترشح می شود. بخش عمده از ابزار را کشهای رنگی تشکیل میدهند. با شناسایی این بخش ها، می تواند آن ها را درمان کند. به همین خاطر، ارزیابی عملکرد مداوم فعالیت ها و رفتار کارکنان نقش اثربخشی در بهبود کسب و کار اسپا دارد که باید به آن توجه کرد. ماساژ، شریک شدن در احساسات یکدیگر است، حتی می توان تصور کرد که در حد صمیمیت و رفاقتی است بدون کلام.

اگر چاقی با اشتهای مفرط هم همراه باشد و با انداختن کش دور کف دست تغییر نکند، میتوان آن را با انداختن کش آبی روی بند دوم شست که مری از آنجا عبور میکند به سرعت کنترل کرد. بر خلاف هنر كه تنها به منظور خلق اثر هنری انجام میشود، تمركز هنر درمانی (كه به طور معمول شامل نقاشی، سفالگری، كار با ذغال، مداد رنگی و مواد مشابه است) بر فرآیند خلق یك اثر هنری میباشد و فعالیتهای مقدماتی به كار گرفته شده برای درمان، به خلق اثر و نتیجه حاصل از آن ترجیح داده میشود. از آنجا که در سیستمهای انطباقی همه چیز کوچک و ساده میشود، روشهای درمانی در سطح میکروسیستمها نیز به همان اندازه ساده و در عین حال بسیار موثر و بنیادی هستند. از آنجا که درمان از نقاط دورتر موثرتر است اثربخشی روشهای مبتنی بر میکروسیستمها با روشهای دارویی یا هر روش دیگری که روی خود بدن کار میکند قابل مقایسه نیست. بر اساس نظریه جهان هولوگرافیک کیهان تیز دارای ساختار هولوگرافیکی است و هر جز آن همانند یک تصویر هولوگرام از کل است و خصوصیات و اطلاعات کل را در خود دارد. ۱. سازگاری سوجوک تراپی با روشهای دیگر به نحوی که استفاده هم زمان از آن به همراه داروهای شیمیایی یا گیاهی روند بهبود را تسریع مینماید.

معمولا شبها زمان مناسبی برای استفاده از کش است. ۲. با استفاده از این تکنیک درمانی بسیاری از بیماریهای حاد را به صورت فوری میتوان درمان نمود. ۳. استفاده از این روش کاملا بدون خطر و فاقد عارضه خواهد بود و به هیچ عنوان سلامتی شما را تهدید نخواهد نمود. بازتاب شناسی در این موارد روش بسیار موثر و سودمندی خواهد بود. این رشته یک روش قدیمی است و براین اساس پا یه ریزی شده که نقاط بازتابی (رفلکس) در روی کف دستها و پاها وجود دارد که با تمام قسمت بدن اعم از عضله، عصب، غده و استخوان مطابقت دارد و فشار روی این نقاط تورم یا احتقان را از بین برده و به آرامش اعصاب کمک می کند . غده نخود مانند هیپوفیز در زیر مغز قرار دارد. این روش میتواند در مورد همه بیماریهایی که همراه چاقی دیده میشوند مانند کیست ها، تعریق مفرط، احساس تنبلی، رکود، سستی، دیابت، اختلالات کبدی و …

چنانکه ساختاری که در هر اتم دیده می شود (گردش الکترون ها به دور هسته) در منظومه شمسی و بالاتر در کهکشان راه شیری و باز هم فراتر در کل کیهان نیز جاری است. برای انجام این روش درمانی کافیست دانه مورد نظرتان را به نقطه دردناک به وسیله یک چسب بچسبانید و سپس هر سه چهار ساعت یک بار به مدت یکی دو دقیقه نقاط را از روی نوارچسب با حرکات دورانی انگشت شست خود مالش داده و هر ۲۴ ساعت یکبار دانهها را تعویض نمایید. اولین تغییرات ظرف دو هفته اول پدیدار میشود، اگر چه ممکن است این تغییرات در ظاهر با آنچه انتظار میرود تفاوتهایی داشته باشد. تصاویر هولوگرافیک از تلاقی دو پرتو از یک نور لیزر حاصل می شوند که یکی از این دو به جسم تابیده و منعکس شده است. تنفس اکسیژن خالص همراه با رایحه های معطر که تاثیر زیادی در تنظیم استنشاق اکسیژن و بهبود سیستم تنفسی و تمدد اعصاب داشته و جریان خود را به خوبی تنظیم میکند و تنش های روحی و جسمی را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید