شیوه بکارگیری بازتاب درمانی یا سوجوک برای سلامتی و تندرستی

هر شب کف پاها را با روغن زیتون، کنجد طبیعی، روغن بنفشه و روغن سیاهدانه، به مقدار زیاد چرب کنید. مقدار روغن زیاد روی پوست پا استفاده کنید، چراکه فرایند جذب تا صبح ادامه خواهد داشت. مقدار روغن زیادی روی پوست پا اسفاده کنید چراکه فرایند جذب تا صبح ادامه خواهد داشت. در نتیجه با تحریک نقطه خاصی از پوست که نمایانگر عضو مربوطه است می توان آثار ملموس و مشخصی را در عضو ایجاد کرد. سم زدایی از کف پا هواداران بسیاری دارد و این هواداران معتقدند که سم زدایی از پا باعث می شود سموم و فلزات سنگین در کل بدن از طریق پا خارج شوند و برای بسیاری از بیماری ها مفید و تاثیر گذار باشد. شاید در دنیای پر مشغله امروزی، یکی از بهترین راه حل ها برای رهایی از استرس و رسیدن به آرامش روحی و جسمی، گرفتن ماساژ باشد. ماساژ تایلندی برای کسانی که خواستار شکل فعالتری از ماساژ هستند و میخواهند درد و استرسشان بر طرف شود بهترین مورد است. حیدری، ف.، رژه، ن.، هروی کریموی، م.، قدس، ک.، کریمی، م.، تدریسی، س.، 1394. تاثیر بازتاب درمانی نقاط استرس کف پا بر میزان اضطراب و پارامترهای همودینامیک بیماران در انتظار کاتتریسم قلبی.

تاثیر بازتاب درمانی نقاط استرس کف پا بر میزان اضطراب و پارامترهای همودینامیک بیماران در انتظار کاتتریسم قلبی. ارتباط درمانی یکی از مهمترین ابزارهایی است که به درمانگر کمک می کند تا از طریق ارتباط کلامی و غیر کلامی بیمار را بهتر بشناسد و بیماران را تشویق می کند تا احساسات و ایده های خود را آزادانه بیان کنند. وقتی که با همدیگر این مواد مخلوط شد آن را به پاهای خود بمالید و به آرامی ماساژ دهید. اما با روشی که گفته شد انتظار می رود این زمان بسیار کوتاه تر شود. انواع روغن ها برای ماساژ استفاده می شوند اما روغن های زیتون و کنجد روغن های ملایمی هستند؛ روغن زیتون معتدل تر و روغن کنجد به نسبت زیتون گرم تر است. طبق تعالیم آیورودا خوب است این کار را تا 40 روز ادامه دهید اما با روشی که گفته شد انتظار می رود این زمان کوتاه تر شود. یعنی وقتی ما رابطه خود با فرزندمان را بهبود ببخشیم، مشکل هم رفته رفته حل خواهد شد. اینها استراتژیهایی هستند پویا، کاملاً اصیل و از نظر ماهوی متنوع که سعی دارند ما را نسبت به دنیای اطراف خود آگاه کنند تا بتوانند بر مقاومت ما نسبت به خودشان اثر کرده و رشد خود را تسهیل کنند.

می توانید از ترکیب همه روغن های ذکر شده به تساوی به کف پا ها زده شود. برای اینکه با روغن زیتون پاهای خود را ماساژ دهید می توانید از ترکیبات نمک اپسوم ، نیم فنجان روغن زیتون و پنج قطره روغن لیمو و روغن نعنا را با یکدیگر مخلوط کنید . اگر شست دست شما ضعیف است می توانید از ته خودکار نیز استفاده کنید. سبب اصلی بسیاری از بیماری ها خشکی کف پا است که با چرب کردن روغن های گرم و ملایم درمان می شود . با چرب کردن روغن های گرم و ملایم به بافت های کف پا درمان بسیاری از بیماریها امکانپذیر است. روغن ها بسیار نافذ هستند و سریع از طریق کف پا در بافت بدن جذب می شوند. در طب سنتی چینی یکی از نسخه های تجویز شده که به آسانی می باشد و به سرعت سلامتی را بهبود می بخشد شستشوی پاها و سم زدایی کف پا می باشد که به آن بسیار توجه شده است. شاید به گوش خیلی ها نا آشنا و عجیب باشد، اما این کاملا واقعیت دارد.

انواع روغن ها را برای ماساژ کف پا میتوان استفاده کرد، اما روغن های زیتون و کنجد، بنفشه و سیاهدانه، روغن های ملایم بدون حساسیت با تاثیر فوق العاده زیاد هستند، میتوانید از ترکیب همه روغن های ذکر شده به تساوی به کف پاها بمالید. بسیاری از افرادی که به بیماریهای تنفسی از قبیل کندی تنفس، آسم و انواع آلرژیها مبتلا هستند با دریافت تکنیکهای رفلکسوتراپی در این نقاط میتوانند به بهبود شرایط تنفسی خود کمک کنند. حتی با چند بار استفاده تاثیر درمانی آن را در وضعیت سلامتی خود به وضوح خواهید دید. در دستها و پاهای ما انسانها قسمتهایی وجود دارد به نام رفلکس که هر کدام از آنها با بخشهای مختلفی از بدن در ارتباط هستند. رفلکسولوژی (بازتاب شناسی) نوعی ماساژ است که نقاط خاصی را بخصوص در پاها تحریک میکند، ولی گاهی این تحریک میتواند روی دستها یا دیگر بخشهای بدن هم باشد. چرا مردم از رفلکسولوژی استفاده می کنند؟ و ناتوانی از اینکه توجهی که مادر نیاز داشت را به او بدهد، وینیکات یکباره گوشش را روی خرس عروسکی میگذارد (استفاده از ابژهی گذاری برای اینکه این موقعیت را قادر به تغییر یا حرکت به یک فضای دیگری سازد) و به دایانا میگوید: «من شنیدم او چیزی گفت.

دیدگاهتان را بنویسید