شرط عجیب آبی اناری‌های کاتالان برای ماندن دی یونگ

به گزارش مجله خبری نگار/فوتبالی: بارسلونا اعتقاد دارد که دی یونگ با کاهش ۴۰ درصدی دستمزد سالانه ۱۱ میلیونی خود می‌تواند به تیم کاتالان کمک کند تا سقف دستمزد را رعایت کند و از طرفی در‌ها را به روی ماندن خود باز خواهد کرد.

اگر دی یونگ در نهایت تصمیم به ماندن بگیرد، ژاوی روی او حساب خواهد کرد، اما باشگاه بارسلونا فقط در صورتی اجازه ماندنش را می‌دهد که حاضر به کاهش دستمزد خود شود. حالا توپ توی زمین بازیکن هلندی است. دی یونگ در ماه‌های اخیر و در زمانی که بارسلونا قصد فروختنش به منچستریونایتد را داشته، در مقابل جدایی مقاومت کرده است. حالا این بازیکن باید اعلام کند که آیا راضی به کاهش دستمزدش می‌شود یا این که از بارسا می‌رود.

بازیکن سابق آژاکس باید تصمیم مهمی را بگیرد. ژاوی نیز با مدیران بارسلونا موافق است که اگر دی یونگ قصد ماندن را داشته باشد، باید کاهش دستمزد خود را بپذیرد. دی یونگ در بازی‌های پیش فصل با نظر ژاوی در پست دفاع میانی مورد استفاده قرار گرفته است که البته این هافبک به نظر می‌رسد که تمایلی به تغییر پست خود ندارد.

دی یونگ در فاصله سه هفته تا آغاز لالیگا هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته است. او در صورت ماندن در بارسا باید دستمزد خود را کاهش بدهد در غیر این صورت باشگاه کاتالان برای جدایی به او فشار خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید