شاید باورتان نشود این “بازیگران” استاد دانشگاه هستند!

بهنوش طباطبایی، شبنم قلی‌خانی، عادل فردوسی‌پور، مهدی سلطانی از جمله چهره‌های شناخته شده‌ای هستند که به‌عنوان استاد دانشگاه به تدریس می‌پردازند.

به گزارش وقت صبح به نقل از هنر امروز، برخی سلبریتی‌های ایرانی علاوه بر فعالیت در زمینه‌ای که در آن به شهرت رسیده‌اند، به تدریس در دانشگاه هم مشغول‌اند.

در ادامه این مطلب که توسط روزیاتو گردآوری شده، با سلبریتی‌هایی که استاد دانشگاه هستند آشنا خواهیم شد.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی که دارای مدرک دکترای روانشناسی بالینی است، آبان سال گذشته از آغاز فعالیت خود به عنوان استاد رشته روانشناسی در دانشگاه پیام نور خبر داد.

طباطبایی در صفحه ی اینستاگرامش عکسی از خود در کنار دانشجویانش منتشر کرد و نوشت: «اولین تجربه ی تدریسم در دانشگاه (پیام نور) برام بسیار با ارزش است. این عکس یادگاریست از این تجربه. کلاسها مجازی بود ولی با تعدادی از دانشجویان عزیزم که بسیار هم با انگیزه و درسخوان و‌ فعال در کلاس بودند قرار دیدار گذاشتیم. امیدوارم تک تک دانشجویان عزیز دلم موفق باشند. جای همگی آنها در این عکس خالیست.»

شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی که دارای مدارک لیسانس و فوق لیسانس تئاتر گرایش طراحی صحنه از ایران و فوق لیسانس کارگردانی سینما از استرالیا است، هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی است و سال ها به آموزش بازیگری و تئاتر در این دانشگاه پرداخته است.

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی که دارای لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران و فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه هنر و دکترای بازیگری تئاتر از دانشگاه آوینیون فرانسه است، عضو هیئت علمی و استاد دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران به تدریس است.

آرزو افشار

آرزو افشار که دارای فوق لیسانس رشته کارگردانی از دانشگاه هنر است، در دانشگاه تدریس بازیگری می کند.

محمود عزیزی

محمود عزیزی که دارای دکترای رشته تئاتر از دانشگاه سوربن فرانسه است، عضو هیئت علمی و استاد دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور که دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و مدرک دکترای رشته مدیریت رسانه از دانشگاه تهران است، در دانشگاه صنعتی شریف درس زبان تخصصی صنایع را تدریس می‌ کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید