ساوه سالهاست منتظر آب سد کوچری است

به گزارش مجله خبری نگار، حجت الاسلام محمد سبزی ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ در جلسه شورای اداری استان که با حضور رییس جمهوری برگزار شد، بیان کرد: پیشنهاد می‌شود که دور بعدی سفر‌های استانی ریاست جمهوری را از شهرستان‌ها آغاز کنید که سفر‌ها در واقع سفر‌های مراکز استانی نباشد.

وی افزود: شهرستان‌های زیادی از آب سد کوچری منتفع شده اند، اما شهرستان ساوه سالهاست منتظر آب است و لازم است که دستور لازم برای برخورداری ساوه از این منبع صادر شود، از طرفی اگر امروز به فکر وضعیت آب زرندیه نباشیم، فردا دیر است چراکه وضعیت چاه‌ها خوب نیست.

سبزی گفت: بعد از انقلاب یک بیمارستان دولتی در ساوه احداث نشده است و بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی در حال ساخت ساوه نیز نیازمند کمک و مساعدت است، خیرین پای کار هستند و اگر کمک شود ظرف یکی دو سال آینده پروژه افتتاح می‌شود.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ساوه مهاجرپذیر است و ۲۲ ناحیه حاشیه‌ای دارد و با مشکل مسکن روبروست، اما نیازمند ساماندهی مناطق حاشیه نشین هستیم، گفت: اگر زمین اختصاص یابد برخی از افراد آماده احداث هستند، از طرفی جاده خرقان در واقع جاده مرگ است و لازم است که برای بهسازی آن دستور لازم صادر شود.

دیدگاهتان را بنویسید