رنگ آرایش تان را بر اساس چاکراهای بدن تان انتخاب کنید

نکته ۲ : از این ۸ دستگاه که در و ضو قرار دارد ۷ دستگاه آن واجب و یک دستگاه آن سنت است . اما معمولا فقط چند چاکرای اصلی که مراکز دریافت کننده انرژی حیاتی هستند مورد توجه قرار میگیرند. همه فایل های پاکسازی چاکرا با کلام هست و شما فقط باید از یک هدفون استفاده کنید و در طول تمرین گام به گام صدای خانم رضایی را میشنوید. با نگاهی دقیقتر بین شانه و مه آبی رنگ اتری فضای خالی را تشخیص خواهید داد . رنگ اصلی چاکرای گلو ، آبی روشن / فیروزه ای است، بنابراین موثرترین سنگها برای متعادل سازی چاکرای 5 معمولاً آبی (روشن) هستند. ما با استفاده از حس برتر مشاهده نمودیم که پیش از رشد برگ، قابل حوزه انرژی در ناحیه ای که بعدها آن برگ رشد خواهد کرد، انعکاس یافته و سپس برگ در آن قالب از پیش به وجود آمده، رشد می نماید .

این جرقه، به عنوان مثال در ناحیه شانه به وجود آمده ، سپس در طول باز و مانند موج به پایین می رود . هنگامی که برای حصول اطمینان مجدداً بدان ناحیه نگاه کنید، احتمالاً به صورت جرقه ای مواج به سر انگشتان دست رسیده است با تلاش مجدد ، جرقه بعدی را خواهید دید . ساختمان شبکه ای کالبد اتری دارای جنبشی مداوم است از دریچه ی نگاه یک روشن بین، در امتداد خطوط انرژی این کالبد، شعاعهای نور که به رنگ سفید متمایل به آبی می باشند، در سراسر جسم متراکم فیزیکی در جنب و جوش هستند . شاید بتوانید با نگاه کردن به شانه ی فردی در نور خفیف و در زمینه ای به رنگ سفید مات یا سیاه مات و یا سیرآبی، جرقه های کالبد اتری را مشاهده کنید . بزرگترین و قویترین انرژی روحانی یا همان نیروی حیات است که ما انسانها و عالم ما را خلق کرده است. توجه از لحاظ علم پزشکی استخوانهای کاسه سر و صورت استخوانهای یک پارچه نامیده می شوند که شامل ۲۱ استخوان هستند اگر ما این ۲۱ استخوان را به صورت مجزا در نظر بگیریم استخوانهای وضو ۱۳۹ عدد است و اگر آنها را یکپارچه در نظر بگیریم ۱۱۹ استخوان می شود .

نکته ۱ : ازاین ۱۵ دستگاه ۸ دستگاه در وضو قرار دارد و ۷ دستگاه وجود ندارد . صورتتان را بشورید و دستهایتان را تا ارنج در این جا کلمه ( الی ) کاملا موضوع را برایمان روشتن می کند زیرا کلمه المرافق بعد از آن قرار گرفته است و این کاملا واضح است . یکی از سوالاتی که در ذهن بنده بود نحوه شستن دست ها و پاها بود که به یاری الهی تا حدودی موفق به دریافت جواب سوال خود شده ام و دوست دارم نظرات خوانندگان محترم را نیز جویا شوم . من روحم را دوست می دارم. ۱-کدام چاکرا در وضعیت متعادل و یا نامتعادل است و یا اینکه درست کار نمی کند این معیار شخصی را قادر میسازد تا خیلی سریع موارد اشکال را تشخیص دهد. بنابراین مهم نیست که آن روش احضار حتما دارای اعتبار باشد یا خیر بلکه حتی روش های غلط احضار جن و تحریف شده نیز به دلیل دادن اجازه به جن برای احضار شدن می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد. در دوره ریاضت بسیار دشواره و این اهمیت تغذیه رو تو احضارات جن نشون میده. در زمان کودکی این رشته ها میان مادر و فرزند بیشتر بوده و این پیوند در دوران بزرگسالی بین انسان و همسر برقرار می گردد.

2- در مورد عملکرد و ترتیب قرار گرفتن کالبدهای مختلف ، بین مکاتباتی که وجود آنها را در انسان شناسایی و گزارش نموده اند ، اختلاف نظرهایی وجود دارد . در مشاهداتی که توسط دکترجان پیراکس و من به عمل آمد ،همین رابطه در گیاهان مورد تایید قرار گرفت . از یک فرد انرژی درمان گر بخواهید تا شما را معاینه و وضعیت شما را مورد بررسی قرار دهد. و شکل عدد ۷ در این جا مورد نظر است یعنی وقتی که ما می خواهیم دست راست را بشوریم آب از کف دست راست و کف دست چپ به روی دست راست از طرف انگشتان تا آرنج سرازیر شده و کاملا شسته می شود و در این حالت عدد ۷ و یا بهتر بگویم شکل عدد ۷ توست دست راست ما تشکیل می شود یعنی دقیقا مثل حالت دعا و این نیز یکی از عجایب وضو است و این تشکیل عدد ۷ برای دست چپ و پای راست و چپ نیز وجود دارد . و این نیز یک ۷۸ دیگر است و حتی عدد ۱۷ یا ۱ و ۷ که تعداد رکعات نماز و۷۸ تعداد حروف ۵ آیه اول سوره الحمد که ۱۷ کلمه دارد و ۷۸ یعنی تعداد حروف مقطعه و تعداد حروف ۵ آیه اول سوره علق و …

دیدگاهتان را بنویسید