رفلکسوتراپی یا بازتاب درمانی

در این قسمت بررسی میکنیم که چاقی علاوه بر آسیبهایی که به ذهن و روح انسان وارد میکند، چه بیماریهایی را به دنبال خواهد داشت. ما به چند نمونه از بیماریهای روحی وابسته به چاقی اشاره میکنیم. متخصصین رشد و پرورش کودکان، بارها، کتاب درمانی را برای مواردی که کودکان در فشارهای روحی مانند بستری بودن در بیمارستان، از دست دادن دوست و جدایی والدین، یا در شرایط جنگ و رخداد های طبیعی همچون سیل و زلزله قرار می گیرند، توصیه کردهاند. همچنین ممکن است تزریق درمانی شامل تزریق اپیدورال، تزریق مفصل و بلوکهای عصبی برای شما تجویز شود. همچنین ممکن است است داروهایی مانند داروهای ضد التهابی، شل کننده عضلات، یا برخی از داروهای ضد درد عصبی را برای درد شما تجویز کنند. اگر با توضیحاتی که در رابطهی مادر-کودک پایهگذاری شده مخالف هستم، ایدههای وینیکات را براساس رابطه کودک و مادر تعبیر نخواهم کرد، هرچقدرهم جزئیاتی که بدست میآوریم و تاثیراتِ ممکن آنها بر وینیکات براساس اعتراف خودش به دوستانش، فصیح باشند.

با اینکه بازتاب شناسی می تواند در بیشتر مشکلات جسمانی با موفقیت به کار رود، چنانچه لازم باشد باید به توصیه پزشکان عمل کرد. اگر به دنبال اسپا و اسپاگردی و شناسایی مراکز اسپا و شیوه های راه اندازی مراکز اسپا و کسب مجوز در داخل و خارج از کشور هستید، سرویس گردشگری مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران در این گزارش، شما را با یک بسته اطلاعات جامع و ارزشمند آشنا می کند که راهنمای خوبی برای علاقمندان این عرصه فرصت آفرین کسب و کار و سلامت می باشد. اینجاست که انسان باید قدم در یک راه تازه بگذارد. احتمال این وجود دارد که یکی از این روشها به شما در کاهش درد کمک کند و عملکرد روزانه شما را افزایش دهد. در میانسالان هم چاقی منجر به مشکل در حرکت و درنتیجه بیتحرکی و پوکی استخوانها خواهد شد. برای اجرای این شیوه کافی است توپ کوچک و توپری را برداشته و آن را روی نقطهای که در تصویر مشخص شده، قرار دهید و با کمک دست دیگر با فشاری اندک آن را در این ناحیه حرکت دهید. عددی که به دست آوردید را با محدودههای زیر مقایسه کنید و ببینید که در کدام گروه قرار میگیرید.

وقتی آمار سازمان بهداشت جهانی را بخوانید متوجه خواهید شد که چاقی سلامتی ایرانیان را بهشدت تهدید میکند. یک جلسه ی درمانی معمولا ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد و با بررسی تاریخچه ی سلامتی و مشاوره در مورد سلامت و شیوه ی زندگی شما آغاز می شود. اگر شاخص BMI در بدن شما بیشتر از 25 است، زنگ هشدارِ سلامتی شما به صدا درآمده است. شاخص BMI چگونه محاسبه میشود؟ در طب شرقی، نظیر طب فشاری (Acupressure) و طب سوزنی (Acupuncture) دریافتهاند كه انرژی حیاتی یا Chi از میان مریدینها یا مسیرهای انرژی (بخش طب سوزنی را برای توضیح بیشتر و تصاویر مربوطه، ملاحظه نمائید) جریان می یابد و از مجموع ۱۲ مریدین اصلی ، ۶ عدد آنها در كف پا یافت میشود. وزن بدن با اندازهگیری میزان آب، ماهیچه و چربی بدن مشخص میشود. در ادامه این مطالعات، یک آمریکایی دیگر، به نام اونیساینگهام (Eunice Ingham )، برنامه دکتر فیتز جرالد را پیگیری کرد و آن را کاملتر نمود و سر انجام برنامه کاملی از مناطق کف پا و بازتابهای آن تهیه نمود که با عنوان Ingham Reflexology Charts در غرب گسترش یافت . بهترین دکتر لمینت دندان در تهران کیست؟

چرا که این نوع ماهی که در ایران به صورت وارداتی از مالزی است، دندان ندارد و با ترشح نوع خاصی از آنزیم به نام دیاتانول اقدام به برگرداندن رطوبت پوست پا به صورت طبیعی میکند. با نگاهی اجمالی به مقوله چاقی، به وجود 40 بیماری و معضل وابسته به آن پی بردید. چنانچه که در این نواحی گرفتگی و یا عدم حالت عادی مشاهده و لمس شود، با توجه به محل آن، بیماری تشخیص داده شده و برای درمان از روش ماساژ و یا مالش استفاده خواهند کرد . این شانسی نبود که مثالهای وینیکات بیشتر با نوعی از جداییها سروکار داشتند که نمیتوان برآنها غلبه کرد، یا فقط میتوان بهظاهر برآنها غلبه کرد. افرادی که به چاقی و اضافهوزن دچار هستند، به راههای گوناگونی مانند رژیمدرمانی، دارودرمانی، استفاده از کمربندها و ژلهای لاغری، لیپوساکشن، لیپوفیز و … در این موارد مشاور کودک به والدین کمک خواهد کرد تا در صورت وجود مشکلات ذهنی مانند بیش فعالی و اوتیسم از روشهای درمانی مناسب استفاده کنند. در صورتی که کودکان گروه کنترل تحت هیچ گونه درمانی قرار نگرفتند. تهدیدی که آنها را بهتدریج به فکر جدایی عاطفی و طلاق بیندازد. این روش به هیچ عنوان روشی برای درمان همهی بیماریها نیست و نباید جایگزین مراقبتهای پزشکی مورد نیاز نوزادی که مبتلا به یک اختلال جدی است، شود.

دیدگاهتان را بنویسید