رفلکسوتراپی یا بازتاب درمانی

شما برای انجام تکنیک های ماساژ کف دست (بازتاب درمانی) نیاز دارید که نقاط حساس بازتابی کف دست را به خوبی بشناسید .برای مشاهده تصویر با کیفیت بالا روی گزینه ادامه مطلب کلیک کنید . با یک ماه استفاده از این محصول دیگران از دیدن شما متعجب خواهند شد و در دل اراده شما را تحسین خواهند کرد. برای پست امروز وب سایت ماساژ آنلاین تصویر نقاط رفلکسی یا بازتابی در کف دست را به فارسی آماده کرده ایم . در حدیث دیگر فرمود که موى سفید خود را رنگ کنید و شبیه مشوید به یهودان ، موجب زیادتی عفت زنان می شود و زن از عفت دست بر می دارد که شوهرش آراسته نباشد. تذکر: حنا باید کاملاً طبیعی باشد تا خواص فوق را داشته باشند لذا از حناهایی تحت عنوان حنای بیرنگ، حنای هندی و دیگر حناهای تقلبی جداً خودداری نمایید. خواصیت گل حنا آن است که مانع کرم زدن لباس پشمی میشود. دکتر A. Cornelius آلمانی در سال ۱۹۰۲ متوجه شد که درد خود وی که ناشی از یک عفونت بود بعد از فشار دادن کف پا تخفیف یافت.

مالیدن حنابه پوست تقویت اعصاب را با قوت در پی دارد. ضماد (مالیدن) حنا بر کف پاى بیمار آبله گرفته جلوگیرى از بروز آبله به چشم او می کند. مالیدن به کف دست و کف پا سبب دفع پوسته شدن پوست میگردد . برای داغی کف پا حنا بزنید خوبه چون رادع هست.(رادع؛ دارویی که ماده بیماری زا رابرگردانند)البته بااصلاح بالشت زیر سر وکنترل قندوچربی. البته ناگفته نماند که این نقاط در تمام بدن هستند. جدیدترین روش درمان ناباروری و نازایی که در کشورهای اروپایی و آسیایی و همچنین آمریکا به تازگی بسیار مورد توجه قرار گرفته و همینطور با درصد موفقیت ۸۰ درصدی آن هم بدون عمل جراحی و دارو درمانی افراد بسیاری را شگفت زده کرده است. همچنین استرس و اضطراب را کاهش داده و افسردگی را درمان و همچنین بی خوابی را درمان خواهد کرد . صورتم پف داره و بی ریخته؟ حنا مرکب قوا هست یعنی هم سردی داره هم گرمی . بستن حنا به دست و پاى زحمت دیده و مجروح از آتش و سوختگى باعث بهبود و پوست رفتگى آن می شود. در این روش بیماری از طریق تحریک نقاطی در دست درمان می شود، بدن دستکاری نمی شود، داروی خاصی در کار نیست و لازم نیست بیمار لخت شود.

درمانگر سازگاری پا و دست را نسبت به درد و استرس مورد سنجش قرار می دهد . با وجود بدتر شدن آمارهای جامعه ایران در بحث میزان مصرف شکر، روغن، نمک و یا فقر مصرف مواد مغذی همچون لبنیات، توجه به زندگی و تغذیه سلامتمحور حداقل در رسانهها و شبکههای اجتماعی بیش از پیش شده و روزی نیست که چند هشدار در مورد خوردن یا نخوردن مواد غذایی خاص و یا فلان عادت روزمره زندگی در پیغامهای به اشتراک گذاشته شده در شبکههای اجتماعی را دریافت نکرده باشیم. مضمضه حنا در دهان باعث بهبود جراحت و (برفک) دهان اطفال می شود. مالیدن حنا با ترکیب روغن بنفشه و یا زیتون سبب رفع خارش پوست میشود . مالیدن حنا جهت تحلیل ورم هاى گرم و جراحات چرکی سریع الاثر می باشد. مالیدن حنا به مقعد شقاق دار رفع ترک مقعد میشود . حنا با قوام مناسب دادن به اندامها مانع پذیرش ماده میشه. حنا جذب پوستی میشه به سرعت به حدی حنا گیاه قوی هست که نمیشه زیاد بصورت خوراکی خورد. بعیده زنی اهل حنا گذاشتن باشه باشه و کیست ،فیبروم یا هر گونه توده ای بزنه… خانمی پرسیده کیست سینه تو خانواده ما زیاد هست چه کنیم من نگیرم؟

تو خانواده ما زانو درد زیاد هست چه کنم من نگیرم؟ سینه هام شروع کردن به شل شدن و افتادن چه کنم بدنم دیر تر شل بشه؟ سینوزیت دارم چه خاکی بر سر کنم؟ چند صباحی است مسدود کردن باند کندرو معبد آناهیتا کنگاور بعد از ۳۰ سال بر سر زبان مردمان محلی افتاده و سوژه مناسبی شده برای گرم کردن دورهمی ها که عموما از صدور انسداد این مسیر توسط فرماندار ابراز رضایت و خشنودی کردند. در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی بعد از ایجاد آموزشگاه عالی خدمات اجتماعی و تربیت مدد گاران در ایران توجهی به وضع نگهداری اطفال یتیم شد و تغییرات اساسی صورت گرفت (بابایی، ۱۳۶۹).انواع شیوه های کنونی نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در ایراندر حال حاضر، شیوه نگهداری موسسه ای، شیوه نگهداری خانه های هیئت امنایی با گروه های بزرگ با شیوه خوابگاهی، شیوه نگهداری هیئت امنایی، گروه کوچک یا خانه فرزندان، شیوه فرزند خواندگی با خانواده های عضو پذیر ، شیوه های فرزند سپاری به خویشاوندان امین، برنامه های حمایت از خانواده، برنامه مراکز ارجاع با اقامت موقت و برنامه های خانه های گروهی مستقل، از جمله شیوه ها و سبک های مطرح در زمینه ی نگهداری و مدیریت مسائل کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست است که در کشور های مختلف از جمله ایران تجربه شده و در حال اجرا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید