رده‌بندی تیم‌ها در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا جوانان / ژاپن قهرمان شد

به گزارش مجله خبری نگار/ تیم ملی هندبال ژاپن در فینال مسابقات قهرمانی جوانان آسیا مقابل بحرین با نتیجه ۲۴ بر ۲۰ به برتری رسید و به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت.
همچنین در دیدار رده‌بندی این مسابقات تیم ملی کویت با حساب ۲۷ بر ۲۱ بر عربستان پیروز شد و مدال برنز این مسابقات را برگردن آویخت.

تیم ملی هندبال پسران جوان ایران در مرحله گروهی این مسابقات مقابل سه حریف خود یعنی کره با نتیجه ۳۲ بر ۲۷، برابر عربستان با حساب ۲۸ بر ۳۲ و مقابل کویت با نتیجه ۲۰ بر ۲۶ شکست خورد. آن‌ها برای تعیین جایگاه پنجم تا هشتم اول مقابل پاکستان به میدان رفتند که با نتیجه ۳۷ بر ۱۹ پیروز شدند، اما در آخرین دیدار خود از این مسابقات شب گذشته مقابل کره جنوبی با نتیجه ۲۶ بر ۳۳ شکست خوردند و در رده ششم ایستادند. هندبالیست‌های ایران در دوره قبل این مسابقات در رده پنجم قرار گرفته بودند که در این دوره نسبت به قبل یک پله سقوط داشتند.

هفدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا پسران جوان از ۲۴ تیر تا ۲ مرداد به میزبانی بحرین برگزار شد. در این مسابقات ۸ تیم حضور داشتند که در پایان ژاپن، بحرین و کویت در رده اول تا سوم قرار گرفتند. تیم‌های عربستان، کره جنوبی، ایران، پاکستان و هند نیز در رده‌های چهارم تا هشتم قرار گرفتند.
*رده‌بندی پایانی مسابقات هندبال قهرمانی آسیا پسران جوان:
۱- ژاپن
۲- بحرین
۳- کویت
۴- عربستان
۵- کره جنوبی
۶- ایران
۷- پاکستان
۸- هند.

دیدگاهتان را بنویسید