راز عجیب «گرگ مثل من»

به گزارش مجله خبری نگار، سریال «گرگ مثل من» محصول ۲۰۲۲ استرالیا، اثری در ژانر کمدی درام است که چند ماه پیش از پلتفرم بین‌المللی پیکاک پخش شده است. این مجموعه شش قسمتی را ابی فورسایت فیلم ساز استرالیایی ساخته است که برای نگارش و کارگردانی فیلم «هیولا‌های کوچک» شناخته می‌شود.
ماجرای «گرگ مثل من» درباره پدر مجردی به نام «گری» است که پس از درگذشت همسرش، همراه با دختر نوجوان خود زندگی می‌کند و به شدت برای راحتی و خوشحالی دخترش تلاش می‌کند. با این حال دخترش با افسردگی شدید مواجه است و رابطه خوبی با پدر ندارد. «گری» به شکل تصادفی، با زنی به نام «مری» آشنا می‌شود که راز عجیبی دارد و نمی‌تواند با دیگران ارتباط برقرار کند.

مضمون «گرگ مثل من» ارتباطات انسانی است و به بحران‌های عاطفی کاراکتر‌هایی تنها می‌پردازد.
جاش گد بازیگر نقش اصلی این سریال است و آیلا فیشر بازیگر فیلم «گتسبی بزرگ» در نقش «مری» در این سریال جلوی دوربین رفته است.

«گرگ مثل من» مجموعه‌ای کمابیش جذاب است که بر پایه ارتباط دو کاراکتر بامزه و نسبتا عجیب جلو می‌رود. سریال اگرچه ماجرایی جذاب را روایت می‌کند، اما کمی دیر راه می‌افتد و مخاطب برای وقوع تعلیق اصلی آن باید کمی صبر کند. سریال در عین حال که سرگرم کننده است، اما خالی از وجوه آموزنده نیست.

مجموعه «گرگ مثل من» که فصل اول آن در شش قسمت ۲۸ دقیقه‌ای پخش شد، مدتی پیش برای فصل دوم رسید و بناست فصل دوم در سال ۲۰۲۳ منتشر شود. این سریال با نمره ۷.۳ از کاربران آی‌ام‌دی‌بی و امتیاز ۶۹ از منتقدان متاکریتیک، نسبتا در هر دو گروه محبوب است. «گرگ مثل من» را می‌توانید در پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا و سایت‌های دانلود بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید