دیدار خاص گزینه محبوب استقلال در نقل و انتقالات با ساپینتو

دیدار خاص گزینه محبوب استقلال در نقل و انتقالات با ساپینتو

استقلال در تابستان امسال به دنبال تقویت خط میانی تیمش بود. گزینه‌های متعددی برای پیوستن به جمع شاگردان ساپینتو مطرح شدند. از سعید عزت اللهی گرفته تا بازیکنانی مانند امید ابراهیمی، محمدرضا حسینی و… که هیچ‌کدام از این افراد به جمع آبی‌ها ملحق نشدند.

اما در میان اسامی متعدد، شاید اقبال جمعی هواداران به جذب امید ابراهیمی باشد. بازیکنی که معمولا تابستان هر سال به گزینه نقل و انتقالاتی استقلال تبدیل می‌شود و آبی‌ها علاقه زیادی به جذب این بازیکن دارند.

تابستان امسال نیز بحث علاقه هواداران استقلال به ابراهیمی به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد به نحوی‌که واکنش این بازیکن را نیز در پی داشت و هافبک سابق آبی‌ها اعلام کرد که با الوکره قرارداد دارد و فعلا قصد بازگشت به لیگ برتر ایران را ندارد.

استقلال در یک بازی تدارکاتی به مصاف فاتح کاراگومروک رفت. با توجه به اردوی تیم الوکره قطر در ورزشگاه محل مسابقه استقلال، امید ابراهیمی بازیکن الوکره دقایق پایانی این مسابقه را از نزدیک تماشا کرد و در پایان هم مورد استقبال ریکاردو ساپینتو و آبی‌پوشان قرار گرفت.

قرار است که استقلال و الوکره نیز امروز در یک بازی تدارکاتی به مصاف هم بروند که تقابل امید ابراهیمی با تیم سابقش نیز می‌تواند جالب توجه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید