دیالوگ های ماندگار فیلم کینگ کونگ

دیالوگ های ماندگار فیلم کینگ کونگ
دیالوگ های ماندگار فیلم کینگ کونگ

فیلم کینگ کونگ از فیلم های ماجراجویی حماسی به کارگردانی پیتر جکسون است که بازیگران مشهوری همچون نائومی واتس، جک بلک و آدرین برودی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

این فیلم که داستان دیو و دلبر را برای ما تداعی می کند درباره بازیگر زن جوانی به نام آن دارو است. او که در زمینه کاری اش موفقیت چندانی نداشته پیشنهاد بازی در یک فیلم جدید را می پذیرد و به همراه عوامل و بازیگران به جزیره ای مرموز با موجودات عجیب و غریب سفر می کند.

در ادامه دیالوگ های ماندگار این فیلم را قرار داده ایم، با کوکا همراه باشید.

***

کارل دنهام: آن! بهت می گم تو عالی هستی. خودتو ببین، تو غمگین ترین دختری هستی که تا حالا دیدم. تو می خوای اونا رو به گریه بندازی آن. تو می خوای دلشونو بشکنی.
آن دارو: ببین، این جاست که اشتباه می کنی آقای دنهام. من مردم رو می خندونم، این کاریه که می کنم. توی ساخت فیلم تون موفق باشید.

***

جک دریسکال: بازیگرا همه دنیا رو می گردن اما همه چیزی که می بینن یه آینه ست.

***

جک دریسکال: همیشه می دونستم تو شبیه آدم های سر سختی که نقش اونا رو بازی می کنی نیستی اما هیچ وقت فکر نمی کردم یه ترسو باشی.
بروس باکستر: هی جان! هی بیدار شو، قهرمانا شبیه من نیستند، نه توی دنیای واقعی. اونا توی دنیای واقعی دندون های بد شکل، یه سر طاس و یه شکم پر آبجو دارن، من فقط یه بازیگر تفنگ دارم که انگیزه خودمو از دست دادم.

***

کاپیتان انگلهورن: حالا شما چی هستی آقای دریسکال؟ یه شیر یا یه شامپانزه؟!

***

کارل دنهام: اوه نه! اون کار هواپیماها نبود، اون دلبر بود که دیو رو کشت.

***

آن دارو: چیزای خوب هیچ وقت دووم نمیارن آقای دنهام!

***

کارل دنهام: … تا یادآور اون مثل قدیمی عربی باشه که می گه”و بنگر دیو به چهره دلبر نگاه کرد … و دلبر روی دستش بود …و از آن روز به بعد دیو مرده بود”

***

کاپیتان انگلهورن: هیچ چی اون بیرون نیست!
کارل دنهام: پس چیزی برای از دست دادن نداری

***

کارل دنهام: شکست همیشه لحظه ایه!

***

کارل دنهام: من برای این فیلم همه چیزمو به خطر انداختم
کاپیتان انگلهورن: نه دنهام! تو همه چیز منو به خطر انداختی!

دیدگاهتان را بنویسید