دوره تخصصی رفلکسولوژی(بازتاب درمانی)

در اوایل قرن بیستم یک پزشک آمریکایی تبار که دارای تخصص گوش و حلق و بینی بود به نام ویلیام فیتز جرالد، این روش را در منطقه خدمت خود به کار گرفت و برای این روش نام زون درمانی را برگزید. کسانی که تحمل رژیمهای سخت و ورزش کردن در باشگاه را ندارند، میتوانند از این روش برای درمان چاقی خود کمک بگیرند. روزانه 10 الی 15 دقیقه برای انجامِ تمریناتی که به شما آموزش دادهایم باید وقت بگذارید. مرحلهبهمرحله انجام این کار به شما آموزش داده خواهد شد. هزاران نفر در سرتاسر جهان روشهای گفتهشده در این محصول را به کار گرفتهاند و تمام استفادهکنندگان از این روشها راضی بودهاند و نتیجه گرفتهاند. ـ خیر. در مواردی ماساژ صورت را نمی توان انجام داد. در بازتاب شناسی پیشرفته که یک مکتب درمانی کل نگر است با تفسیر علایم ظاهری بیمار می توان به دلایل پنهان و عمیق آن رسید و با رفع این دلایل بنیادی، به درمان هایی عمیق و پایدار دست یافت، بی آنکه بدن دستکاری شده یا دارویی استفاده شده باشد. همه اعضا و ساختار بدن که در طول خطوط فرضی هستند با یکدیگر مرتبط اند، بنابراین اگر نقطه ای غیر ارادی در منطقه یک تحریک شود، همه اعضا و اندام هایی که در منطقه یک هستند تحریک می شوند.

شاید بتوان گفت این مهم ترین ناحیه رفلکسولوژی است که میتوانید از آن به عنوان بزرگراهی برای ارتباط بین مغز و اعصاب، استخوانها و ماهیچههای خود استفاده کنید. اگر ما یک باور مثبت درباره این شیوه ساده درمانی داشته باشیم، نتایج بسیار مثبت و مفیدی از انجام تمرینات آن خواهیم گرفت و تاثیر بسیار مثبتی بر شادابی و سلامتی خود احساس خواهیم کرد. روش انعکاس درمانی بر این اصل استوار است که کل بدن انسان در پای او جلوه مییابد یا به عبارتی دیگر کل بدن انسان به نوعی در پای او نمایندگیهایی دارد و بازتابنده میشود که از طریق مالش عمییق یک نقطه خاص پا، آن که با آن نقطه خاص رابطه دارد به گونهای تحریک میشود که به عادی شدن کارش بینجامد. مرکز ایران رفلکسولوژی با هدف بهبود عملکرد اعضای بدن به وجود آمده است. افراد مبتلا به تنگی کانال نخاعی که یک بیماری شایع در ایران است و بیشتر بیماران برای درمان آن دست به دامن جراحی می شوند، با کمک تکنیک های یومی هو تراپی در کنار تکنیک های ماساژدرمانی، تکنیک های کایروپرکتیک و تکنیک های شیاتسو قابل درمان و بهبود است. این محصول زودبازده است و با چند روز استفاده، تأثیر آن بهخوبی نمایان خواهد شد.

این روشها بر پایه اصول علمی پایهریزی شدهاند. آموزشهای متخصصین رفلکسولوژی در قالب ویدئو تهیهشدهاند و موجب میشود که با روشهای علمی و تائید شده چاقی و اضافهوزن خود را درمان کنید. افرادی که از اضافهوزن و چاقی رنج میبرند، به کمک این محصول میتوانند به وزن ایده آل خود برسند. هدف دیگر ما در بازی درمانی مهارت آموزی به کودکان است که دارای اهمیت بسیاری است. ما در کتاب آنلاین24 در راستای گسترش فرهنگ مطالعه و تسهیل در امر خرید کتاب، برای تمامی کتاب های عمومی، 10% تخفیف درنظر گرفته ایم. تمرینات گفتهشده در این آموزشها را میتوانید بهتنهایی یا با کمک یکی از اعضای خانواده خود انجام دهید. اساتید بینالمللی رفلکسولوژی در این مرکز، نتیجه سالها تجربه و تخصص خود را در اختیار دیگران گذاشتهاند. پس از استفاده از این محصول، درصورتیکه به هر دلیلی ناراضی بودید، میتوانید پول خود را تمام و کمال پس بگیرید. چگونه باید از این ویدئوهای آموزشی استفاده کرد؟ ویدئوهای آموزشی این محصول کوتاه و کمحجم است و سریع دانلود میشود. این محصول هم برای خانمها و هم برای آقایان به کار میرود.

امروزه روشهای بیشماری برای کاهش وزن وجود دارد. اگر این تمرینات را انجام دهید، فعالیت تیروئید و غدد درونریز در بدن شما به تعادل میرسد و بعدازآن، بدن شما به وزن طبیعیتان برمیگردد. «کبد» بزرگترین اندام داخلی بدن است که در سمت راست بدن و زیر دنده ها قرار دارد. تجربه نشان داده است که در استفاده از محصول این سؤالات برای مشتریان پیش خواهد آمد. این موقعیت انعکاسی بهنظر او باید بنیادین باشد. در رابطه با این بخش از مقاله عینک و رابطه آن با چشم باید گفت اختلالاتی از جمله اختلالات عدسی، قرنیه و چشم می تواند منجر به آستیگماتیسم شود. توحیدی که فطرت حق جوی انسان را در جاذبه آن کمال بی نهایت مجذوب کرده است . امروزه ماساژ ورزشی جزء لاینفک برنامه ورزشی ورزشکاران است که به رسیدن به موفقیت های جهانی و المپیک فکر می کنند. طب کل نگر (Holistic Medicine) – یکی از جدیدترین و در حقیقت کاملترین نگرشها به مساله انسان و درمان ، طب کل نگر نامیده میشود که شامل روشهای مختلف درمان طبیعی ، درمان گیاهی ، درمان مغناطیسی ، ماساژ درمانی ، انرژی درمانی و … قالب ویدئوها بهگونهای است که در رایانه، تلفن همراه و تبلت اجراشدنی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید