خواننده ی مشهور از پس اجاره های تهران بر نیامد!

خشایار اعتمادی، خواننده ی مشهور پاپ می گوید به دلیل ناتوانی از پرداخت اجاره بها در تهران مجبور به مهاجرت به شمال کشور شده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ اعتمادی که به تازگی از ازدواج خود خبر داده، در گفتگوی اخیر خود با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش بیان کرد که پس از سال ها و در شروع زندگی مشترک خود به شمال کشور کوچ کرده است.

او گفت: «جوانان اگر می توانند همدیگر را تحمل کنند با یکدیگر همراه شوند و ازدواج کنند، در زندگی من تا حالا کسی قرار نگرفته بود که همسر خوبی برای پروازم باشد.»

وی ادامه داد: «من همین هفته پیش جایی زندگی می کردم و صاحبخانه ام خواست آنجا را ترک کنیم و ما هم از تهران کوچ کردیم و به شمال کشور رفتیم.»

اعتمادی اظهار کرد: «او اجاره را هم گران هم نکرد و با توجه به قیمت هایی که وجود داشت خواست از آنجا برویم و بعد از ۴۰ سال با چنین شرایطی مواجه شدم. من هم تغییر مکان دادم و شاید اگر همسرم همراهم نبود چنین کاری نمی کردم.»

این خواننده یادآور شد: «زندگی بالا و پایین دارد، به شرط اینکه با همسری باشید که با هم بالا و پایین ها را تجربه کنید و دوباره با هم اوج بگیرید.»

وی خطاب به صاحبخانه ها گفت: «از همه صاحبخانه‌های عزیز خواهش می کنم در این شرایط سخت کمی هوای مستاجر را داشته باشند.»

این خواننده در پاسخ به مجری برنامه و اینکه چرا در تهران باقی نمانده است بیان کرد که نمی توانستم تهران خانه‌ای اجاره کنم.

خشایار اعتمادی روز ۲۳ تیر ماه با انتشار پستی اینستاگرامی از ازدواج خود خبر داد.

او در این پست نوشت:

التماس دعا دارم از همه عزیزان

بیست و سوم تیرماه سال یکهزار و چهارصد و یک، همزمان با تاریخ عروسی مادر و پدر مهربانم، متعهد شدم تا نهایت تلاشم را براى ایجاد امنیت و آرامش و آبروی خانواده و همسفر منتخبم میسر نمایم، همچنین براى همه آرزو میکنم، شادکام و با خوشبختی مسیر زندگی را طى کنند.

اعتمادی که حالا ۵۱ سال دارد در پست دیگری ضمن انتشار تصاویری از مراسم ازدواج خود تأکید کرد برخلاف آنچه در برخی سایت ها عنوان شده، این نخستین ازدواج او است.

دیدگاهتان را بنویسید