خبر امیدوارکننده برای هواداران سرخ درباره این شاه ماهی

خبر امیدوارکننده برای هواداران سرخ درباره این شاه ماهی

کریستیانو رونالدو در شروع تمرینات پیش‌فصل حاضر نشد و از تور تایلند و استرالیا شیاطین سرخ کنار رفت. اما حالا که اریک تن‌هاخ و دیگر اعضای تیم از سفر بازگشته‌اند، رونالدو به منچستر برمی‌گردد تا در مورد وضعیتش صحبت کند. طبق گزارش اتلتیک، این بازیکن ۳۷ ساله سرانجام در روزهای آینده با مربی جدیدش تن‌هاخ ملاقات خواهد کرد. اگرچه هنوز مشخص نیست که رونالدو به تمرینات با هم‌تیمی‌هایش برمی‌گردد یا خیر.

ستاره سابق رئال مادرید و یوونتوس می‌خواهد اولدترافورد را ترک کند و اوایل تابستان امسال یونایتد را از تصمیم خود مطلع کرده بود. روسای باشگاه از بازگشت رونالدو خوشحال هستند و آن را نشانه مثبت تلقی می‌کنند.

ستارگان یونایتد امروز مرخصی دارند تا پس از برگشتن از استرالیا کمی استراحت کنند، اما قرار است فردا به کارینگتون بازگردند. دیوگو دالو نسبت به بازگشت هم‌تیمی خود ابراز خوش‌بینی کرده و گفته: «کریستیانو برای ما مهم است. او این مدت درگیر مسائل خانوادگی بود، امیدواریم همه چیز خوب باشد.»

جورجینا رودریگس، شریک زندگی رونالدو، ظاهراً تمایل به بازگشت به اسپانیا و به ویژه شهر مادرید دارد. در پایتخت اسپانیا بود که جورجینا در سال ۲۰۱۶ با کریستیانو آشنا شد.

دیدگاهتان را بنویسید