حریق وحشتناک در گاراژ ۳ هزار متری در بزرگراه آزادگان تهران / فیلم و عکس

به گزارش سلام نو، جلال ملکی از آتش سوزی در یک گاراژ خبر داد و گفت: در ساعت ۲ و ۵۲ دقیقه بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در یک گاراژ در بزرگراه آزادگان ، خیابان مهتدی، حوالی میدان ایثار به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران گزارش شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران افزود: چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه تانکر آب و خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: محل آتش سوزی گاراژی به وسعت حدوداً ۳ هزار متر مربع بود که در آن چندین کارگاه کوچک و بزرگ بیشتر با کاربری رنگرزی مبل بود.

آتش سوزی 3

آتش سوزی2

جلوگیری از گسترش بیشتر آتش با حضور به موقع آتش نشانان

ملکی خاطرنشان کرد: دو کارگاه به نسبت مابقی کارگاه‌ها مقاومت بیشتری داشتند ولی بیشتر کارگاه‌ها به اصطلاح کارگاه‌های گلخانه‌ای بودند یعنی با سازه‌هایی ساخته شدند که مقاومت چندانی ندارند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: زمانی که نیروهای آتش نشانی به محل رسیدند نیمی از این گاراژ شعله ور بود و با توجه به اینکه گاراژها کنار هم بودند امکان گسترش آتش سوزی وجود داشت، پوشش سقف‌های کارگاه‌های گلخانه‌ای تقریباً تخریب شده و از بین رفته بود.

وی در پایان گفت: آتش نشانان عملیات را از چند طرف آغاز کردند و خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان از گسترش بیشتر آتش جلوگیری به عمل آمد و مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و در ساعت ۴ و ۲۰ دقیقه عملیات به پایان رسید.

اتش سوزی 5

آتش سوزی 4

دیدگاهتان را بنویسید