تولد 30 سالگی سلنا گومز در کنار تیلور سوییفت همیشه دهن باز

به گزارش مجله خبری نگارسلنا گومز تولد ۳۰ سالگیش را در رستورانی در لس آنجلس جشن گرفت.
سلنا تولدش را در کنار تعدادی از دوستان نزدیکش از جمله دوست صمیمیش تیلور سویفت جشن گرفت و عکس‌هایی در کنار تیلور به اشتراک گذاشت

 

تولد 30 سالگی سلنا گومز در کنار تیلور سوییفت همیشه دهن باز


در این تصاویر تیلور استایلی عجیب و مسخره دارد که کاربران آن را سوژه کردند.

سلنا گومز بازیگر، ترانه‌نویس و خواننده آمریکایی است. او با بازی در سریال تلویزیونی Barney & Friends که برای کودکان بود و بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۴ پخش می‌شد، توجه همگان را به سوی خود جلب کرد.
چکیده‌ای از بیوگرافی سلنا گومز:

 

تولد 30 سالگی سلنا گومز در کنار تیلور سوییفت همیشه دهن باز

نام اصلی: سلنا ماری گومز

نام مستعار: سلنا گومز

متولد: ۲۲ ژوئیهٔ ۱۹۹۲ گرند پریری، تگزاس، آمریکا

شغل: خواننده، بازیگر، تهیه‌کنندهٔ اجرایی، طراح مد، صداپیشه 

سال‌های فعالیت: ۲۰۰۲ تا تاکنون

سبک موسیقی: پاپ، دنس پاپ، الکتروپاپ

سلنا ماری گومز (Selena Marie Gomez) زادهٔ ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۱ خواننده، ترانه سرا، بازیگر و تهیه کننده تلویزیونی اهل آمریکا است. قد سلنا گومز ۱۶۵ سانتی متر و ۵۹ کیلوگرم وزن دارد.

مادر سلنا گومز که فرزند خواندهٔ خانواده‌ای بود، اصلیتی ایتالیایی و پدر او اصلیتی مکزیکی دارد. وقتی که سلنا ۵ ساله بود، مادر و پدرش از هم جدا شدند و او در کنار مادرش بزرگ شد.  سلنا گومز نژاد ایتالیایی و مکزیکی دارد.

در سال ۲۰۰۶، مندی (مادر سلنا) برای دومین بار با شخصی به نام برایان تیفی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج تولد خواهر ناتنی سلنا، گرسی الیوت در ۱۲ ژوئن ۲۰۱۳ بود.

سلنا گومز برای نخستین بار زمانی که تنها ۷ سال سن داشت در نقش جایانا در فیلم «بارنی و دوستان» ظاهر شد. سلنا گومز بیشتر به خاطرِ بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی «جادوگران محله ویورلی» (۱۲–۲۰۰۷) از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسید. اولین فعالیت سلنا گومز در فیلم سینمایی «بچه‌های جاسوس ۳: بازی باخته» بود.

تولد 30 سالگی سلنا گومز در کنار تیلور سوییفت همیشه دهن باز

در مدرسه، سلنا گومز قربانی زورگویی‌های متعددی بوده‌است. او در مورد آن دوران گفته‌است: «من در هر ثانیه از روز در مدرسهٔ ابتدایی مورد اذیت و آزار قرار می‌گرفتم. بدیهی است که بعضی از مردم می‌خواهند شما را تحقیر کنند و پایین بکشند؛ اما در نهایت، شما را از طریقی دیگر قوی‌تر می‌سازند.» بعد‌ها اضافه کرد: «من هیچ وقت در مدرسه بچه معروفی نبودم و فقط ۲ دوست داشتم. دوران مدرسه مثل یک دوران ناجور و افتضاح در زندگی‌تان است! من هیچگاه در مدرسه اعتماد به نفس نداشتم!» در مه ۲۰۱۰،  سلنا گومز دیپلم خود را از طریق تحصیل در منزل کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید