ترکیبات بیواکتیو موجود در قهوه ممکن است از عود سرطان پروستات جلوگیری کند

طبق بررسی سال ۲۰۱۳، افزایش ویتامین D ممکن است باعث کاهش اندازه و سرعت رشد پروستات در افراد مبتلا به بزرگی خوش خیم پروستات شود. طبق یک آمار کلی و یک تحلیل جدید از محققان برجسته دانشگاه میشیگیان، متوجه شدند که تعداد افراد و جوانان مبتلا به سرطان پروستات در طی 20 سال گذشته نزدیک به 6 برابر بیشتر شده است و شیوع این بیماری نیز در جوانان بسیار خطرناک تر می باشد. پس از آن و با توجه به نتایج حاصل از آزمایش ژنتیک ، ریسک ابتلا به این بیماری سنجیده می شود و سپس پزشکتان توصیه هایی برای شما خواهد داشت که چگونه از بروز سرطان پروستات جلوگیری کرده و هم چنین در صورت بروز آن، چه برخوردی با بیماری باید داشته باشید. پس از اطمینان حاصل کردن از آماده شدن ترکیب، ظرفتان را از روی حرارت بردارید و نوشیدنی خود را در لیوان مد نظرتان بریزید. برای آماده کردن این دمنوش کافی است مقدار مناسبی از آب را در کتری یا یک ظرف مناسب دیگر به نقطه جوش برسانید. باید در طی این مدت زمان حواستان به ترکیب باشد، زیرا زمان آماده شدنش به طول و قطر ریشهها بستگی دارد.

دو رژیم غذائی شناخته شده در ارتباط با طول عمر و کاهش خطرات سرطان پروستات وجود دارد. با وجود خطرات سرطان پروستات، پر یاختگی نیز از دیگر بیماری های خطرناک مربوط به غدد پروستات به شمار می رود، که در سالمندان شایع تر می باشد و زمانی بروز می کند که غدد پروستات شروع به رشد و بزرگ شدن کنند. به طور کلی میتوان ادعا کرد که هیچ راه صد در صدی برای جلوگیری از این بیماری وجود ندارد اما سالم زندگی کردن یا تلاش برای خنثی کردن مشکلات سلامتی موجود، میتواند خطر ابتلا را کاهش دهد. لازم ذکر است که قیمت و ارزش جینسینگ آسیایی بسیار بالا است و جینسینگ امریکایی میتواند جایگزین این گیاه در موارد درمانی باشد. چای سبز نه تنها میتواند عملکرد مغز را در کوتاه مدت بهبود بخشد، بلکه ممکن است با افزایش سن از مغز شما نیز محافظت کند. در این مطالعه، افرادی که در گروه چای سبز قرار داشتند، در مقایسه با گروه کنترل، کاهش قابل توجهی در درصد چربی بدن، وزن بدن، دور کمر و چربی شکم داشتند. برخی از محققان معقدند که عوامل مرتبط با پیری و فعالیت بیضهها ممکن است باعث بزرگ شدن پروستات شوند. یکی از ترکیباتی که میتوانید در رژیم غذایی سالم خود بگنجانید، دمنوشی ترکیبی از جینسینگ و عسل است.

سوپ جینسینگ یکی دیگر از روشهاش استفاده از این گیاه در رژیم غذایی است که طرز تهیه آن هم بسیار ساده و راحت است. یکی از جذابترین دمنوشهایی که میتوانید از این گیاه به دست آوردید، دمنوش جینسینگ و عسل است. حال وقت آن رسیده که عسل را به میزان مناسب به این ترکیب اضافه کنید. عسل علاوه بر خواص بینظیری که در کنار خواص جینسینگ برایتان به ارمغان میآورد، طعم تلخ این گیاه را نیز متعادلتر میکند. در مورد عامل نژاد، به عنوان مثال در ایالات متحده آمریکا، این بیماری بیشتر در میان سیاهپوستان آمریکا بروز پیدا میکند تا سفید پوستان؛ همچنین ژاپنیها در دنیا پایینترین میانگین خطر ابتلا به این سرطان را دارند. ممکن است. در ادامه مطلب، علائم سرطان پروستات را توضیح خواهیم داد. در ادامه به این موارد اشاره شده است. در ادامه با ما همراه باشید که دستورالعملهای جذاب و کاربردی بیشتری جهت مصرف روزانه این گیاه مغذی به شما بدهیم. جینسینگ هندی یا Withania somnifera که با نام محلی اشواگاندا نیز شناخته میشود و کاربردهای بسیار زیادی در طب سنتی هندی یا همان آیورودا دارد. این موضوع سبب شده که جینسینگ آسیایی خواص آرامشبخش و تسکین دهنده شناختهشدهای داشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم، جینسینگ امریکایی از نظر داشتن مزایا و خواص درمانی پس از جینسینگ آسیایی قرار گرفته و عموماً در هر منطقهای که قابلیت رشد را پیدا کند، به تولید انبوه نیز میرسد. شاید بتوان گفت اصلیترین و مهمترین خاصیت جینسینگ آسیایی قابلیت آن در برطرف کردن ناتوانیهای جنسی (خصوصاً در آقایان)، بهبود ویژه عملکردهای ذهنی و روحی و پیشگیری از بروز سکته، آنفولانزا و سرماخوردگی است. در حقیقت گونه اصلی و واقعی این گیاه همان نوع آسیایی و امریکایی است که در آن جینسنوسید فعال یافت میشود. روی در مرغ ، غذاهای دریایی و انواع مختلفی از دانه ها و آجیل ها مانند کنجد و کدو تنبل یافت می شود. اگر سرما خورده اید، از مصرف داروهای ضد احتقان (مانند سودوافدرین) خودداری کنید. به جز آن میتوانید از پودر این گیاه یا تکههای کوچک آن در غذا استفاده کنید. اگرچه بیشتر مردان از نتیجه نهایی این عمل راضی هستند. قطعه قطعه کردن جینسینگ سبب میشود که طعم و بوی این گیاه در دمنوش شما بهتر و بیشتر پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید