تاثیرات وضو و نماز بر روی چاکراهای بدن

کارنلین نارنجی محرک خوبی برای گردش هوا در بدن شما است ، که می تواند به شما در بهبود جریان انرژی و تشویق اکسیژن رسانی بهتر تمام سلولهای بدن کمک کند. این تاثیرات طیف وسیعی از آثار مطلوب را، از بهبود روابط اجتماعی تا توسعه فردی و شغلی شامل میشود. نیازبه آرامش درونی دارید و به سختی می توانید چیزها را رها کنید تا آرام شوید. احساس درونی کاملا متفاوت است. احساس درونی کاملاً متفاوت است. اگر دانشِ صِرف باشند، بسیار خطرناک اما در مقام تجربه چیزی کاملاً متفاوتاند. قرمز نشانه ی خطر و موقعیت های خطرناک است و به همین دلیل است که علایم خطر، اغلب با این رنگ نمایش داده می شود. سعی کنید از رنگ آبی در دکوراسیون خانه خودتان استفاده کنید. سعی کنید آواز بخوانید. آن را بنویسید، برای بیان آنها از کلمات استفاده کنید. حال ما روی آرنج آب می ریزیم و دست می کشیم تا انتهای انگشتان, با این کار انرژی های منفی از این کانال فرعی زدوده می شود .حرکت روبه جلو باعث تحریک این کانال و تخلیه شدید انرژی راکد و منفی در آن می گردد . اما در بعضی مواقع تا زمانی که طول بکشد مواد غذایی جذب بدن شود و آن مشکل یا بیماری را برطرف نماید زمانبر است.

این انرژی یا پرانا ممکن است به دلایل مختلفی کاهش پیدا کند، اما ما می توانیم آن را با استفاده از مواد غذایی و موارد دیگر افزایش دهیم. آنها اعتقاد دارند چاکراها منبع جاری شدن انرژی در بدن است و درست کار کردن آنها میتواند آثار مثبت بسیاری بر شرایط فیزیکی و روانی ما داشته باشد. این روش میتواند یکی از راههای موثر در باز کردن چاکرای پنجم باشد. دروغ یکی از بزرگترین موانع جاری شدن انرژی در چاکرای پنجم است. روانشناسان اعتقاد دارند که چاکرای پنجم از رنگ آبی انرژی میگیرد و رنگ آبی میتواند این چاکرا را تقویت کند. قدرت های درمانی آن به گونه ای طراحی شده است که در هر رنگ مرتبط با آن حک شود. چیدمان سنگ ها در تسبیح احجار الشفا (Ahjar Al-Shifa Tasbih) به گونه ای انجام شده که سنگ های این تسبیح اثرات هم را تقویت و شارژ می کنند و باعث تخلیه امواج منفی از بدن شده و آرامش بخش می باشد. این نوع درمان مدیتیشن به شما کمک می کند تا آسیب ها ، احساسات و خاطرات عمیق حل نشده را پیدا کرده و با آنها برخورد کنید.

میتوانید روزانه این تمرینات را انجام دهید تا نتیجه مثبت آن را در طول زمان ببینید. پژوهشهای انجام شده نشان میدهد موجهای الکتریکی برای جسم انسان ضروری است. عملکرد نادرست چاکراها نشان از وجود انرژی منفی و سیاه در فرد می باشد که برای مقابله با آن و از بین بردن آن باید از نمک درمانی استفاده شود. تجربه شما از عملکرد چاکرای بدنتان چیست؟ از این رو چاکرای چشم سوم از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا مرکز فرماندهی و نظارت بر دیگر چاکراها میباشد. زمانی که فرد از داروی همیوپاتی استفاده می کند در واقع آن دارو ارتعاش خاصی را دارد پس باید در شرایط خاصی استفاده شود . کاهش سن رای گیری به هجده سالگی نشان دهنده این است که فرد در حال حاضر بیست و یک سالگی را در هجده سالگی سیر می کند. هر چاکرا یک تاثیر و عملکرد متفاوت از سایر چاکراها دارد. تنفس با فشار بر چانه، حرکت ماهی و بالابردن شانهها با تنفس عمیق میتواند تاثیر مثبتی بر بهبود عملکرد چاکرای پنجم داشته باشد. میتوانند کمک زیاد به باز کردن چاکرای پنجم داشته باشند. برخی افراد برای متعادل کردن چاکراهای خود به رایحه درمانی روی می آورند. هنگامی که اولین چاکرا از تعادل خارج می شود ، ممکن است در روده و قسمت پایین بدن خود دردی داشته باشید .

بخشهایی از بدن که تحت تاثیر مستقیم چاکرای پنجم قرار میگیرند، گردن، گلو، آرواره، گوش ها، صدا، نای، لولههای برونشی، لوب بالایی ریهها، مری و بازوها هستند. حواس شنوایی هم مختص چاکرای پنجم است. رنگ مختص چاکرای پنجم آبی است. به توازن چاکرای ریشه ای دست پیدا کنید. به همین دلیل کنترل آن یکی از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. چاکرا واژه ای سانسکریت به معنای “چرخ” است. شایان ذکر است که چاکرا ها ۴ حالت اصلی دارن که شامل؛ چرخش با کم کاری، چرخش با پرکاری، چرخش طبیعی و چرخش با هرج و مرج می شود. همه ما از قدرت ها و قابلیت های بدون مرز ذهن بشر آگاه هستیم. غدد وابسته: تخمدان ها، پروستات، بيضه ها. تنظیم فعالیت غدد درونریز بدن به عهده چاکراها است. این غده بر تنظیم سوخت و ساز بدن، تنظیم انرژی و میزان کلسیم نقش دارد. چاکرای پنجم درصورت عملکرد صحیح، میتواند به تنظیم درست احساسات، درک اصوات غیبتی و دریافت الهامات، بهبود روابط احساسی و برقراری صحیح ارتباط با دیگران منجر شود. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، چاکرای قلب با تمام اشکال توانایی شما برای عشق ورزیدن و دلسوزی ارتباط دارد. کسانی که چاکرای گلوی مسدود شده دارند یا چاکرای پنجم آنها به درستی کار نمیکند، در برقراری ارتباط با دیگران به مشکلات مهمی برخورد خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید