بیوگرافی و عکس های میشل ویلیامز و همسر و دخترش

میشل ویلیامز
میشل ویلیامز

میشل ویلیامز با نام کامل میشل اینگرید ویلیامز از بازیگران آمریکایی است که در تاریخ 9 سپتامبر سال 1980 در شهر کالیسپل، مونتانا متولد شده است.

میشل ویلیامز دختر کارلا (خانه دار) و لری آر ویلیامز (نویسنده و تاجر) می باشد. او در کالیسپل بزرگ شده است، سه خواهر و برادر نانتی از همسر اول پدرش و یک خواهر کوچک تر دارد و پدر و مادرش از هم طلاق گرفته اند.

زمانی که 9 ساله بود خانواده اش به سن دیگو کالیفرنیا نقل مکان کردند. او از همان کودکی و با دیدن نمایش محلی ماجراهای تام سایر به بازیگری علاقه مند شد و پدر و مادرش او را به لس آنجلس بردند تا در تست بازیگری شرکت کند.

میشل ویلیامز بازیگری را اولین بار در سن 13 سالگی و با بازی در یک قسمت از سریال تلویزیونی بی واچ تجربه کرده است. او تحصیلاتش را تا پایه نهم در مدرسه سانتافه سن دیگو گذراند و پس از آن برای تمرکز هر چه بیشتر روی بازیگری مدرسه را رها و در خانه به تحصیلاتش ادامه داد.

ویلیامز در سن 15 سالگی با موافقت خانواده اش از آن ها جدا شد و دبیرستان را در مدتی کوتاه و به صورت مکاتبه ای به پایان رساند، اگرچه بعدها از عدم ادامه تحصیل ابراز پشیمانی کرده است.

او به لس آنجلس نقل مکان کرد و در بربنک ساکن شد. سپس برای تامین هزینه های زندگی اش در چند فیلم کم اهمیت و تبلیغات حضور داشت که خودش آن ها را خجالت آور توصیف می کند زیرا تنها معیار انتخابش میزان دستمزد برای امرار معاش خود بوده است.

او دو سال بعد و در سن 17 سالگی وارد عرصه تجارت شد و توانست به موفقیت هایی در این زمینه دست پیدا کند.

قد میشل ویلیامز 163 سانتی متر می باشد.

عکس میشل ویلیامز و همسرش توماس کیل
عکس میشل ویلیامز و همسرش توماس کیل

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی میشل ویلیامز

میشل ویلیامز بازیگری را به طور جدی از سال 1998 و با بازی در سریال نوجوانانه داوسون کریک آغاز کرد، این سریال در شش فصل ساخته شد و پخش آن تا سال 2003 ادامه داشت.

از فیلم های معروف میشل ویلیامز می توان به گونه با بازی بن کینگزلی، دیک در کنار کیرستن دانست، کوهستان بروکبک با حضور هیث لجر و جیک جیلنهال، من آن جا نیستم با بازی کیت بلانشت، فریب با بازی هیو جکمن، ماموت، ولنتاین غمگین، جزیره شاتر در کنار لئوناردو دی کاپریو، هفته ای که با مریلین گذراندم در کنار کنت برانا و از بزرگ و قدرتمند با بازی جیمز فرانکو اشاره کرد.

این بازیگر در فیلم های منچستر کنار دریا در کنار کیسی افلک، برخی زنان با بازی لورا درن و کریستن استوارت، شگفت زده با بازی جولیان مور، بزرگ ترین شو من با بازی هیو جکمن، تمام پول های جهان، من احساس زیبایی می کنم، ونوم در کنار تام هاردی و بعد از عروسی نیز حضور داشته است.

میشل ویلیامز برای بازی در کوهستان بروکبک، هفته ای که با مریلین گذراندم، ولنتاین غمگین و منچستر کنار دریا نامزد دریافت جایزه اسکار شده و جایزه گلدن گلاب بهترین بازیگر زن را برای فیلم هفته ای که با مریلین گذراندم از آن خود کرده است.

عکس میشل ویلیامز و دخترش ماتیلدا
عکس میشل ویلیامز و دخترش ماتیلدا

میشل ویلیامز بین سال های 1999 تا 2001 با کانر اوربست (خواننده) دوست بوده و پس از آن به مدت دو سال با اندی هرود (خواننده و بازیگر) رابطه داشته است.

ویلیامز هنگام بازی در فیلم کوهستان بروکبک با هیث لجر آشنا شد، آن ها سال 2005 صاحب فرزندی به نام ماتیلدا لجر شدند و رابطه شان تا سال 2007 ادامه داشت. هیث لجر سال 2008 و مدتی بعد از جدایی از میشل ویلیامز از دنیا رفت.

ویلیامز سال 2018 با فیل الوروم ازدواج کرد اما زندگی مشترک آن ها دوام نداشت و سال 2019 از هم جدا شدند. او سال 2020 با توماس کیل ازدواج کرد و دومین فرزندش را به دنیا آورد.

این بازیگر بارها در لیست جذاب ترین زنان دنیا قرار گرفته است.

عاشق مطالعه کردن است و پدرش همیشه او را به خواندن تشویق می کرده است.

کتاب های کمیاب از جمله چاپ اول کتاب گتسبی بزرگ را جمع آوری می کند.

او و هیث لجر هر دو برای بازی در کوهستان بروکبک نامزد جایزه اسکار شدند.

کاترین هپبورن بازیگر محبوب او است.

زمانی با جسیکا چستین هم اتاقی بوده و در حال حاضر با هم دوست هستند.

پدرش دو بار نامزد حزب جمهوری خواه مجلس سنای آمریکا شده اما نتوانست به مجلس راه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید