“بهنوش بختیاری” مجبور به انجام کاری که متنفر است، شد!

بهنوش بختیاری در یک مصاحبه درباره اینکه چرا وارد عرصه تبلیغات شده پرده برداشت.

به گزارش وقت صبح، بهنوش بختیاری که مدتی است در تلویزیون حضور نداشته است، به زودی با سریال جدید مسعود ده‌نمکی به قاب رسانه ملی بازمی‌گردد.

او دلیل این غیبت طولانی را با این پرسش پاسخ می دهد: «واقعا چرا مرا تنها گذاشتند و نامم را از پای بسیاری از سریال‌های مطرح خط زدند؟».

بختیاری با تاکید بر اینکه عاشق تلویزیون است و خودش را فرزند این رسانه می داند، در عین حال به بیان دلخوری هایش از تلویزیون هم می پردازد.

این بازیگر با بیان اینکه از تبلیغات متنفر است و از سر اجبار برای امرار معاش زندگی اش تبلیغات را قبول می کند، می گوید: هیچ بازیگری دلش نمی خواهد به سمت تبلیغات برود.

وقتی منِ بازیگر کاری انجام می‌دهم و مجبورم ۶ ماه دنبال دستمزدم بدوم، پس مجبورم به سمت تبلیغات بروم و این در حالی است که واقعا از تبلیغات متنفرم و فقط به خاطر مسائل مالی است که قبول می کنم.

مردم کشورمان به کارهای کمدی و خنده دار نیاز دارند

این بازیگر ابتدا درباره حضور در سریال مسعود ده نمکی توضیح داد: «آزادی مشروط» یک کمدی بامزه است که روند تولیدش کاملا حرفه ای پیش می رود. این سریال در ۵۰ قسمت تولید خواهد شد و فکر می کنم دو سه ماه دیگر کارمان در این مجموعه به پایان برسد.

امیدوارم با پخش این سریال دوباره خنده بر لب مردم بیاید و کار را بپسندند. همه ما به عشق مردم و خنده آنها کار می کنیم.

بختیاری سپس از متفاوت بودن نقشش در «آزادی مشروط» گفت و اظهار کرد: نقشم به لحاظ ظاهری نسبت به کارهای قبلی ام متفاوت تر است اما حقیقتا در کارهای کمدی خیلی پرسوناژهای متفاوتی طراحی نمی شود.

در کل «آزادی مشروط» کار متفاوتی است و من شخصاً دوستش دارم. این مجموعه مربوط به دوران کروناست که به طنز داستان هایی را روایت می کند. به نظرم مردم کشورمان در حال حاضر به کارهای کمدی و خنده دار نیاز دارند و یکی از دلایل حضورم در این پروژه،‌ شادی مردم بود؛ چون به نظر می رسد سریالی باشد که مردم می پسندند و حتماً با تماشای آن لبخند به لبشان خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید