بررسی نقل و انتقالات سرخابی ها ؛ پرسپولیس بیشتر ریخت و پاش کرد یا استقلال؟

بررسی نقل و انتقالات سرخابی ها ؛ پرسپولیس بیشتر ریخت و پاش کرد یا استقلال؟

سایت خبر ورزشی در تازه‌ترین نظرسنجی با طرح این سوال: (کدامیک از تیم‌های زیر در نقل و انتقالات، ریخت و پاش بیشتری داشته است؟) نقل و انتقالات چند تیم را کانون توجه قرار داده و از مخاطبان خود خواسته تا از بین گزینه‌های (استقلال، پرسپولیس، سپاهان و گل‌گهر) یک تیم را انتخاب کنند.

آمار شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی تا این لحظه نزدیک به ۴۲۲۳ نفر بوده که از مجموع این تعداد بیشترین رای به گزینه (پرسپولیس با ۴۸.۷درصد) اختصاص یافته و بعد از آن گزینه (استقلال با ۲۸.۹درصد) در رده دوم بیشترین رای مخاطبان قرار گرفته است. گزینه‌های (سپاهان با ۲۰.۹ درصد) و (گل‌گهر با ۱.۴درصد) به ترتیب در رده‌های سوم و چهارم آرای مخاطبان این نظرسنجی قرار دارند.

پرسپولیس در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات خریدهای مهمی کرد اما در ادامه راه استقلال ستاره‌ها را برای کهکشانی شدن پای میز مذاکره کشاند. سپاهان هم رامین رضاییان رانده شده از پرسپولیس را خرید تا جواب خریدهای پرسپولیس از زردپوشان اصفهانی را بدهد. امروز نیز دو بازیکن خارجی شاخص را خریداری کرد تا تیمش را نه تنها برای لیگ برتر بلکه برای آسیا ببندد. گل گهر هم با خواسته های امیر قلعه نویی پیش می رود.

حالا شما بگویید کدام تیم ریخت و پاش بیشتری در نقل و انتقالات کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید