با ۷ چاکرای اصلی بدن، مراکز اصلی انرژی، آشنا شوید – روزیاتو

می توانید نقاط ضعف و قوتتان را آشکار سازید . صداقت درونی تان نسبت به خود و یا دیگران از موضع درستی بیان می شود اگر لازم باشد می توانید کاملا ساکت بمانید واز صمیم قلب به دیگران گوش دهید و درک کنید گفتارتان خلاق و پرشور است در عین حال که کاملا واضح است . با توجه به جایگاه این چاکرا به عنوان بالاترین چاکراها، این چاکرا در ایجاد یک زندگی که به آن علاقه دارید و در رسیدن به آرامش بسیار حیاتی است. سبز ارتعاش افکار ما را موزون نگه داشته و به ما آرامش می دهد همچنان که قلب طبیعت با سبز اداره می شود ، قلب انسان نیز چنین است . هدف اصلی در این چاکرا رسیدن به وحدت کامل از راه عشق است و زمانی که این چاکرا کاملا باز و پاک باشد ، حقیقت و عشـق بدون قید و شرط را شکل می دهد و وقتـی با چاکراهای بالاتر مرتبط می شـوداین عشــق به ” عشق الهی ” تبدیل می شود که ما را از حضور الهی در تمام خلقت آگاه می سازد و به سوی وحدت با هر آنچه که در جهان وجود دارد راهنمایی مان می کند ، و در جهت دستیابی به این هدف قلب ما باید بیاموزد که عشق بورزد ، درک کند و شخصیت خاصمان را باور کند و این تنها زمانی عملی می شود که یاد بگیریم با خطاها و ضعف های خودمان و جهان روبرو شویم و آن ها را بپذیریم و دوست بداریم و گرنه بیمار ، ضعیف و ناشاد خواهیم شد .

هرچقدر که ویشودها چاکرا درست تر کار کند آگاهی ما نسبت به بدن ذهنی مان بیشتر می شود و هرچقدر که قدرت تشخیص مان نسبت به عملکرد بدن ذهنی بیشتر شود ، آگاهی مان نسبت به بدن های فیزیکی ، اتری ، احساسی ( اختری ) بیشتر می شود در نتیجه دیگر افکارمان از راه احساسات و حواس فیزیکی ابراز نمی شود بلکه شناخت واقع بینانه را ممکن می سازد . لابرادوریت ها می توانند از نظر جسمی و روانی از ما محافظت کنند. از نظر احساسی وقتی این چاکرا باز است، گرما، صمیمیت و عشق بلاشرط را تولید میکند. موسیقی تولید شده توسط صدا از نظر درمانی بسیار موثر است . برای باز کردن چاکراها تمرین های متفاوتی است و ما در بدن خود 7 تا چاکرا داریم که باید هر کدام از انها تمرین و تکنیک مخصوص خودش را انجام دهیم. سیستم گردش خون و ایمنی ما را منظم میکند. سبز روی فشار خون به شکل شگفت آوری اثر می گذارد .

همچنین انرژی که پشت مقاصد شخص قرار دارد ، ازین چاکرا آزاد می شود .چنانچه این چاکراباز باشد به دنبال افکار و اندیشه های انسان اعمال مناسبی شکل می گیرند که سبب تجلی مادی اندیشه ها در جهان فیزیکی می گردد و فرد با قدرت تجسم اش می تواند انرژی را برای تحقق بخشیدن خواسته ها بیافریند . همچنین زمان شکل گیری این چاکرا بین ۸ تا ۱۴ سالگی است. کهربای بالتیک رایجترین نوع کهربا است که در خشکیهای نزدیک دریای بالتیک یافت میشود. همانطور که این اتفاق می افتد، شما ریشه های بزرگ را که با آبهای داخل هسته سیاره شروع به اتصال آنها می کنند، تجسم می کنید، این آب ها عشق بی قید و شرط را به ارمغان می آورند و از انرژی رضایت بخش زمین بهره می برند. چاکرای هفتم ارتباط با زمین و پدر را نیز نشان می دهد (پدر یک نماد قدرت است ) کسانی که پدرشان را از دست داده اند تا مدتی این چاکرا را بسته نگه می دارند و اگر چاکرای تاج آنها بسته باقی بماند متاسفانه عواقب آن را خواند دید. هر کدام از آنها میتواند در بروز نتایج تاثیر مستقیمی را بگذارد. اکثر اوقات انسان تحت تاثیر نیروی سازنده یا تخریبی سخن قرار گرفته یا میگیرد .

طیف رنگیِ مربوط به این چاکرا قرمز است که قرمز نشانه زندگی، قدرت و نیروی جسمانی است. علائم احساسی که نشان می دهد چاکرای گلو ممکن است مسدود شده باشد، احساس افسردگی، اضطراب یا اعتماد به نفس پایین است. به خصوص گل های صورتی رنگ در حیات بخشیدن و سلامتی انژری های چاکرای چهارم موثر است . رنگ آن سبز است و بر غده تیموس، قلب و ریهها نظارت دارد. یکی از نکات بسیار جالبی که پروفسور بور به آن دست یافته بود این بود که دریافته بود که در بدن تمام دانشجویان مؤنث ماهی یکبار تغییر ولتاژ شدید ایجاد میشود و میدان بدن به منظمترین حالت خود میرسد و به همین دلیل است که زنان نیازی ندارند در این مدت نماز بخوانند. در حقیقت ، شکی نیست که این سنگ یکی از موثرترین راه ها برای هدایت معنویت شما و ارتباط عمیق تر با وجود الهی است. او دوست دارد عشق بورزد ، اما ترس از طرد شدن باعث می شود که نتواند راه درستی برای این کار پیدا کند و این باعث تحکیم نقاط ضعف و ناتوانی او می شود .برای جبران فقدان عشق به شدت دوستانه و مهربان رفتار می کند و با تمام افراد یکسان و سرد رفتار می کند ، بدون اینکه با هیچ یک از صمیم قلب درگیر شود .

دیدگاهتان را بنویسید