با خرید یک مهاجم شش دانگ پرسپولیس قهرمان می‌شود

با خرید یک مهاجم شش دانگ پرسپولیس قهرمان می‌شود

غلامرضا رضایی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات، اظهار داشت: هر چند پرسپولیس بازیکنانی مثل علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، سعید صادقی و سروش رفیعی را خریده است اما این نفرات برای تقویت تیم آمده‌اند و با آمدن یک مهاجم گلزن و شش دانگ،تیم در تمام نقاط تقویت می‌شود تا برای فصل جدید لیگ برتر آماده باشد.

وی افزود: در فصل گذشته پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت عملکرد بدی نداشت و امتیازات خوبی را کسب کرد اما عدم ثبات مدیریت در باشگاه باعث شد تا سرخپوشان تمرکز لازم را در مقطعی از دست بدهند و چند امتیاز از رقیبش عقب افتاد.

رضایی از تقویت رقیبان پرسپولیس نیز یاد کرده و اظهار داشت: خیلی ها روی خریدهای پرسپولیس مانور کرده اند درحالی که سایر تیم ها هم خود را تقویت کرده اند. الان شما می‌بینید فولاد خوزستان خریدهای بسیار خوبی داشته و سپاهان اصفهان هم تیمش را تقویت کرده است. استقلال نیز به دنبال خرید بازیکنانی است که بتواند از عنوان خود دفاع کند و کار برای قهرمانی پرسپولیس اصلا آسان نیست. با این وجود فکر می‌کنم پرسپولیس جبران فصل گذشته را خواهد کرد و مدعی اول قهرمانی است. این تیم به جز قهرمانی به چیز دیگری رضایت نمی‌دهد.

ملی پوش سابق تیم ملی در مورد اتفاقات اخیر فدراسیون و تیم ملی نیز می‌گوید: در تمام دنیا فدراسیون به تیم ملی آرامش می‌دهد ولی در ایران فدراسیون آرامش و تمرکز را از تیم ملی می‌گیرد که در نوع خود عجیب ولی واقعی است. واقعا نمی‌دانم چرا اول این مربی را اخراج و سپس بعد از چند روز وی را ابقا می‌کنند؟ با این کار شان سرمربی را بین ملی پوشان پایین آوردند تا کار اسکوچیچ روی نیمکت سخت تر شود. بهر حال امیدوارم تیم ملی تا آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به آرامش برسد و ملی پوشان با تمرکز بالا مقابل حریفان به میدان بروند و فوتبال آبرومندی را به نمایش بگذارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید