بازتاب شناسی درمانی كف پا

در این روش با بهبود سیستم گردش خون و سیستم لنفاتیک بدن و سرانجام به تعادل رساندن گردش انرژی بدن می باشد که باعث می شود سیستم ایمنی بدن بالارود. این روش درمانی علاوه بر تاثیراتی که بر روی جسم انسان می گذارد باعث آرامش خیال می شود، تنش و فشار روحی را نیز کاهش می دهد. همچنین رفلکسولوژی یک روش درمانی تخصصی به شمار می آید و با ماساژ معمولی بسیار متفاوت بوده و دارای روش و تکنیک های خاص خود است. با توجه به این که فرد چه مشکلی دارد و برای درمان چه قسمتی از بدن اقدام کرده، باید قسمتهای خاصی از این نواحی ماساژ داده شوند. دنیس دانش آموزان را از تمام جنبه های زندگی از جمله دکتران آموزش داده است و در حرفه دکتری خیلی مورد احترام است. این ناحیه درست جایی است که قوس به پایان میرسد و پا زمین را لمس میکند. سپس با استفاده از تکنیکهای این ماساژ روی کف و انگشتان پا شروع به کار میکند.

با اینکه بازتاب شناسی می تواند در بیشتر مشکلات جسمانی با موفقیت به کار رود، چنانچه لازم باشد باید به توصیه پزشکان عمل کرد. برای خرید کتاب ” بازتاب شناسی درمانی كف پا ” حداکثر چقدر می توانم تخفیف بگیرم؟ در ادامه مطلب به نقاطی از پا اشاره می شود که با فشار دادن آن می توان انواع سر دردها را کاهش داد یا برطرف کرد. ریشه آن در شیوه های مشابه درمانی از طریق ماساژ پا، قرن ها در نقاط مختلف جهان سابقه داشته است. بازتاب شناسی عبارت است از فشار ملایم بر روی نقاط ارادی در تمام سطوح کف پا، اندام های داخلی، غدد و ساختمان بدن به این نقاط غیر ارادی مربوط هستند. مشکلاتی که معمولا روی این قسمت از بدن نوزاد تاثیر میگذارد عبارت است از سفتی عضله و مشکلات در وضعیت بدن. اینکه شخص در چه نقاطی، چه میزان درد و حساسیت دارد به بازتاب درمانگر کمک می کند تا به بیماری در قسمت های مختلف بدن پی ببرد. پا را برای چند دقیقه آرام ماساژ دهید، در حالی که به آرامی کف پا را می چرخانید تا آزردگی تاندون ها کاهش پیدا کند. آیا می خواهید در عرض چند دقیقه، سردردتان را رفع کنید؟

اطمینان حاصل کنید که تاریخچه کامل و دقیق پزشکی خود را با رفلکسولوژیست خود در میان گذاشته اید. كه با قسمت داخلی هر پا مرتبط است، در جایی قرار دارد كه انگشتان پا به قسمت بدنه پای شما متصل میشوند. بنابراین هم اکنون شما عزیزان می توانید کتاب ” بازتاب شناسی درمانی كف پا ” را با 10% تخفیف ویژه گروه کتاب آنلاین24 تهیه نمایید. با این وجود، این روش اخیرا، به عنوان یک روش قانونی طب که میتواند انواعی از بیماریهای جسمانی را درمان کند، موجی از محبوبیت را در جهان غرب کسب کردهاست. انجام بازتاب درمانی در این ناحیه از پای نوزاد میتواند به حل مشکلات گوارشی مثل انسداد روده و سوزش سر دل کمک کند. تصویر بالا این قسمتها و نواحی مرتبط با این قسمتها را روی پای نوزاد نشان میدهد. 5. همین مراحل را برای پای دیگر نیز انجام دهید. ولی با ماساژ درمانی می توان عامل ایجاد بیماری را از بین برد و سلامت بیشتری در بدن ایجاد کرد.

در حین ماساژ به دلیل ریلکسیشنی که انجام می شود امکان ایجاد حالاتی مانند سرما، گرما و خواب آلودگی در شخص ماساژ گیرنده وجود دارد. باتوجه به نوسانات قیمت ارز، قیمت کاغذ و درنتجه آن هزینه تولید کتاب ها افزایش چشمگیری داشته است. سپس در هند و مصر ادامه مییابد و در کتابهای تاریخی نیز از آن یاد شده است. بنا به دلایل ذکر شده در بالا همچنین احتمال افسردگی پس از زایمان نیز کاهش می یابد و التیام زخم های پس از زایمان نیز تسریع می یابد. زمانی که یک نوزاد یا کودک پریشان است، واکنش طبیعی ما این است که او را با در آغوش گرفتن و مالش دادن پشتاش به طور فیزیکی آرام کنیم. برخی درمانگران این روش گاهی کف، کناره و بین انگشتان دستها را نیز مالش میدهند ولی این اصل نیست و نوعی مکمل است. در رفلکسولوژی ، اعتقاد بر این است که پاها “macrocosm” یا یک نقشه کوچک از کل بدن هستند .یعنی تمام اعضاء و قسمتهای مختلف بدن روی آنها منعکس شده و نظم و ترتیب قرارگیری بخشهای بدن روی کف پاها دقیقاً مشابه نظم و ترتیب قرارگیری آنها در بدن است (تصویر) این بازتابها را میتوان روی کف پا، انگشتان و در طول کناره داخلی و خارجی پا، پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید