بازتاب درمانی چیست ؟

ماساژهای رایحه درمانی فشار نرم و آرام را با استفادهی از روغنهای معطر ترکیب میکنند. در ماساژ تریگر پوینت (نقطه ماشهای) از نوازشهای گسترده و روان استفاده میشود که با فشارهای قدرتمندتر و عمیقتر آرام و آرامش بخش ترکیب میشوند. معمولا ماساژ سوئدی ۶۰ تا ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید. شورتهای گشاد و یک تاپ/رکابی گزینههای انتخابی مناسبی هستند.این ماساژ ۶۰-۹۰ دقیقه طول خواهد کشید. همچنین اگر از لمس شدن کل بدنتان خوشتان نمیآید و معذب میشوید این نوع ماساژ برای شما مناسب خواهد بود. برای انجام این ماساژ، باید لباسهایتان را در بیاورید، اما میتوانید لباس زیر را به انتخاب خودتان بر تن داشته باشید. این ماساژ شامل کار بر روی کل بدن میشود، هرچند ممکن است درمانگر شما بر نواحی خاصی از بدنتان که به تنش زدایی نیاز دارند تمرکز کند. برای این نوع ماساژ میتوانید لباس سبک بپوشید یا کاملا/تا حدودی برهنه باشید.این نوع ماساژ معمولا ۶۰-۹۰ دقیقه طول میکشد. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا دربارهی انواع ماساژ نکات مهمی را بیاموزید و پی ببرید مناسبترین ماساژ برای شما کدام است. ـ نوع غربی ماساژ صورت به عنوان یک درمان زیبایی یک نوآوری جدید در قرن بیستم است و به خصوص در اروپا خیلی طرفدار پیدا کرده است.

ماساژ سوئدی برای افرادی که تازه می خواهند ماساژ ببینند، تنش زیادی دارند و به شدت حساس به لمس می باشند بسیار مفید است. معمولا ماساژ درمانگر تصمیم میگیرد چه نوع روغن معطری استفاده کند، اما اگر ترجیح میدهید روغن خاصی استفاده شود به وی اعلام کنید. پزشک ، معلم ، پرستار و غیره می تواند اطلاعات و دستورالعمل هایی را که با مهارت های ارتباطی درمانی خود به مخاطبین خود منتقل می کند ، به طور مثر منتقل کند. ماساژهای رایحه درمانی برای کسانی که درمان عاطفی نیز جزئی از برنامهی ماساژ آنها به شمار میرود از همه بهتر است. این ماساژ میتواند گرفتگی عضلات، درد عضلانی مزمن، و اضطراب را برطرف کند. اگر مشکلات عضلانی مزمن، مانند درد، جراحت، یا عدم تعادل دارید این ماساژ برای شما گزینهی خوبی به شمار میرود. بههرحال ماساژ دادن این ناحیه از پا به عملکرد بهتر کبد کمک میکند و این ارگان را سالمتر نگه میدارد. مدیر پایگاه ملی معبد آناهیتا در ادامه اجرای مسیر پیاده روی بازتاب درمانی و توجه به گردشگری سلامت را از دیگر بخش های پلازا معبد آناهیتا عنوان کرد و اظهار داشت: این طرح که ریشه تاریخی و علمی دارد برای نخستین بار در یک مکان باستانی و عمومی در کشور و در راستای توجه به گردشگری سلامت اجرا می شود.

اختلالهایگوارشی، عصبی، شخصیتیوخلقی،اختلالهای تنفسی،اختلالهای پوستی، افزایش فشارخون، بروز دردهای مفصلی و ماهیچهای، ریزشمو و اختلالهای متعدد دیگر میتوانند در دامنه عوارض استرس باشند. دربخش دیگر این مقاله به روش انجام کار و تکنیکهای رفلکسولوژی پرداخته میشود. توصیه من به شما این است که درمانگری را انتخاب کنید که توسط هیئت صدور گواهینامه رفلکسولوژی آمریکا گواهی شده و حداقل 200 ساعت کلاس آموزشی را در یک موسسه معتبر سپری کرده باشد. دانش رفلکسولوژی در جهت رفع این انسداد مسیرها و بهبود ارتباطات عصبی عمل میکند. آنان بهبود قابل ملاحظهای در درد، انقباضات عضلانی و سهولت حرکت در گروه تحت درمان را گزارش کردند و اکثریت بیماران توانستند مصرف داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک را قطع کنند و در طی دوره تحقیق نیز بدون علامت باقی ماند. وجود رابطه بین پزشک و بیمار توسط بقراط کشف شد و به عنوان کلید راه بهبود مشخص شد. این نوع ماساژ درمانی شبیه ماساژ سوئدی است، فقط اینکه ماساژ درمانگر به جای دستها یا علاوه بر دستهایش از سنگهای داغ نیز استفاده میکند.

بهترین روش برای تقویت بینایی این است که روزانه دو بار به مدت 3 دقیقه نقطه مربوط به چشمها را در کف پا یا کف دست ماساژ دهید. به علاوه، ماساژ ورزشی را میتوان برای تسکین درد، رفع اضطراب، و تنش عضلانی استفاده کرد. روش جستجو: در این مطالعه با استفاده از کلمات کلیدی بازتاب درمانی، بیمار، بخش مراقبت ویژه تنفسی، ماساژ درمانی، مشکلات جسمانی و روانی، بصورت فارسی و انگلیسی، جداگانه و ترکیبی، مطالعات مرتبط از سال 2010 تا 2017 در PUBMED, SID, Irandmedex, Ovid, Google Scholar, Science Direct انتخاب و براساس هدف پژوهش نهایتا 18 مقاله تجزیه و تحلیل شد. بازتاب درمانی طب جایگزین شامل قانون فیزیکی از اعمال فشار به پاها، دست ها، و یا گوش با انگشتان دست و بدون استفاده از روغن است. بازتاب درمانی گردش خون به نواحیای از بدن را افزایش می دهد كه جذب مواد مغذی و حذف مواد زائد را زیادتر میكنند. به مشتری نگویید که ریلکس باش!

دیدگاهتان را بنویسید