بازتاب درمانی چیست؟

مقاله ی ارائه شده در اینجا تمام موارد احتمالی، تعاملات دارویی، شرایط یا عوارض جانبی را مورد بررسی قرار نداده است. زیرا ارتباط مراجع با درمانگر بازتاب سایر روابط و تعاملات اجتماعی است. مسدود کردن و سنگ فرش باند کندرو معبد آناهیتا، اجرای پلازا، نمایش تصاویر قدیمی معبد آناهیتا و همچنین طرح بازتاب درمانی میتواند دودی را از دودکش خاموش این معبد بلند کند و چه بسا نقطه امیدی باشد برای ساماندهی بیشتر، کاوش های میدانی و نهایتا مرمت و بازسازی این یادگار اشکانی که به رویایی برای مردم استان کرمانشاه و کنگاور تبدیل شده است. وی با اشاره به اجرای مسیر بازتاب درمانی با کمک شهرداری و شورای شهر کنگاور که طی جلسات مختلف شهرستان به تصویب رسیده و ضمن قدردانی از پلیس راهرو بخاطر همکاری در انسداد مسیر کندرو، بیان داشت: پیاده روی بدون کفش بر روی این مسیر که از قلوه سنگهای نامنظم تشکیل شده، باعث میشود هفت هزار رشته عصبی پا تحریک و در نتیجه شاهد کاهش درد و التیام و اضطراب و استرس در نقاط داخلی بدن خواهیم بود. خیراله خزایی با بیان اینکه توجه به منظر زیباسازی و الگوهای زیبایی شناختی و نصب المانهای گردشگری در ورودی معبد آناهیتا میتواند برای گردشگران جذابیت ایجاد کند، تصریح کرد: ایجاد جذابیت منظری و تنوع در پیرامون معبد آناهیتا باعث میشود این اثر گرانبها از حالت بی روحی و خشکی خارج و پویایی و نشاط اجتماعی جایگزین آن شود.

مدیر پایگاه ملی معبد آناهیتا در ادامه اجرای مسیر پیاده روی بازتاب درمانی و توجه به گردشگری سلامت را از دیگر بخش های پلازا معبد آناهیتا عنوان کرد و اظهار داشت: این طرح که ریشه تاریخی و علمی دارد برای نخستین بار در یک مکان باستانی و عمومی در کشور و در راستای توجه به گردشگری سلامت اجرا میشود. گردشگری مجازی (cyber tourism) مصداقی از این فضای نوین دیجیتالی بوده که قابلیت های فراوانی برای توسعه گردشگری سنتی که صنعتی میان رشته ای است فراهم نمود. در کشور فرانسه بر خلاف آلمان انجام طبابت با روش طب مکمل – جایگزین نیازمند داشتن دکترای پزشکی است و این امر سبب شده است که حیطه طبابت – به هر شکلی – تا حد زیادی از دسترس غیر پزشکان دور بماند .در میان پزشکان آلوپاتی ، ۴/۵% بطور اختصاصی ، ۷/۲۰% در اکثر موارد و ۸/۷۲% هرازگاهی از این روشها استفاده می کنند . نیز دارای روش هایی منحصر به فردی در طب سنتی و مکمل هستند قاره های آفریقا و آمریکای جنوبی از تنوع بسیاری در روش های طب مکمل – جایگزین برخوردار می باشند که به منظور جلوگیری از اطاله کلام از توضیح بیشتر آنها خوداری می شود . ماساژ بازتاب درمانی یا رفلکسولوژی ماساژ نقاط بازتابی می باشد.این سبک ماساژ بیشتر حول سه قسمت کف دست ، کف پا و گوش اجرا می شود.در قسمت های ذکر شده نقاطی وجود دارد که شما با ماساژ درمانی آنها می توانید تاثیرات مثبتی در فرد را مشاهده کنید.تکنیک های ماساژ بازتاب درمانی یا رفلکسولوژی بسیار متنوع و زیبا می باشند و یکی از ماساژهای مورد علاقه عموم نیز می باشد.

اگر بیمار از درد بسیار در ناحیه زانو راست رنج می برد. خیلی ساده این ناحیه را با انگشتانتان ماساژ بدهید تا از مزایای سلامتی حاصل از آن استفاده کنید. طب یونانی نیز در هند بسیار قوی است و در حدود ۱۹ بیمارستان و ۹۰۳ درمانگاه به آن اخنصاص یافته است . در این زمینه ، رابطه درمانی ، که یک رابطه حرفه ای و ساختارمند بر اساس مفاهیم نظری خاص است ؛ برای یک بیمار بسیار مهم است که خود را در برابر درمانگر خود بگشاید ، خود را راحت و آزادانه بیان کند ، به او اعتماد کند ، روند درمان را آغاز کرده و آن را به روشی سالم ادامه دهد. ابتدا، یک خط فرضی از مرکز بدن آن را به دو بخش مجزا تقسیم می کند. مدیر پایگاه ملی معبد آناهیتا نیز از اجرای طرح پلازا در کنگاور برای نخستین بار در استان کرمانشاه با معیارها و استانداردهای موردنظر برای یک دورهمی صمیمانه خبر داد و اظهار داشت: پلازا به بیان مهندسی خود به معنی میدان و یا میدانچه است که ما تلاش می کنیم در پیرامون فضای ورودی معبد آناهیتا مکانی این چنینی را اجرا کنیم. وی معتقد است معبد آناهیتا در کنگاور به عنوان یک شاخصه مهم گردشگری و نماد هویت و اصالت ایران زمین است باید ساماندهی و مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

یکی از جذاب ترین فعالیت های گردشگری که در یک دهه اخیر با استقبال گسترده توریست ها به خصوص لاکچری گردها مواجه شده است، خدمات ماساژ و تندرستی است که در قالب اسپا (SPA) معرفی و شناخته شده است. با توجه به قیمت بالای این خدمات، از مراکز اسپا انتظار می رود که اطلاع رسانی خوب و چند رسانه ای در این حوزه داشته باشند و به زبان ساده، این فرآیند ها را در سایت و بروشورها توضیح داده و دلایل معقول برای جذب مشتریان نسبت به استفاده از این خدمات لوکس ارائه کنند. آیا می خواهید در عرض چند دقیقه، سردردتان را رفع کنید؟ تکنیکهای فشاردرمانی را روی نقاط مشخص شده روی هر دوپا تکرار کنید. برای خرید کتاب بازتاب شناسی درمانی كف پا با تخفیف ویژه فقط کافیه که این کتاب رو به سبد خریدتون اضافه کنید! انقلابی که شبکه های اجتماعی ایجاد کرده اند فرصتی برای کسب و کارهای مجازی و کارآفرینی دیجیتالی (digital entrepreneurship) است به نظر می رسد نسل جوان ایران از این فرصت به خوبی استفاده می کند. گفته شده که کیسه های نمکی تاثیر خوبی در رفع ردهای موضعی دارد. در روسیه نیز همچون کشورهایی مانند چین ، تنوع زیادی از روش های طبی وجود دارد که تعداد زیادی از آنهارا درمانگران سنتی روستایی (Feldshers) انجام می دهند .

دیدگاهتان را بنویسید