بازتاب درمانی: تشخیص و درمان بیماری ها تنها با معاینه و ماساژ پا Refloxology

اگر این تمرینات را انجام دهید، فعالیت تیروئید و غدد درونریز در بدن شما به تعادل میرسد و بعدازآن، بدن شما به وزن طبیعیتان برمیگردد. برخی از بزرگان کسب و کار معتقد هستند که ناراضی ترین مشتریان، بهترین پیشنهاد دهندگان هستند که سبب آسیب شناسی فعالیت ها و توسعه برند می شوند. على رغم همهی فریبندگیها در تنهایی، بهترین اندیشهورزی معمولاً در همراهی با دیگران رخ میدهد. بنابراین هم اکنون شما عزیزان می توانید کتاب ” خودآموز ماساژ روی كف پا و دست (بازتاب درمانی به زبان ساده) ” را با 10% تخفیف ویژه گروه کتاب آنلاین24 تهیه نمایید. بازتاب درمانی گردش خون به نواحیای از بدن را افزایش می دهد که جذب مواد مغذی و حذف مواد زائد را زیادتر میکنند. این سیستم از شبکه مویرگها، مجموعه رگها و غدد لنفاوی تشکیل شده است که با هم مایع النف را پخش و مواد زائد را منتقل می کنند. این محصول زودبازده است و با چند روز استفاده، تأثیر آن بهخوبی نمایان خواهد شد. ویدئوهای آموزشی این محصول کوتاه و کمحجم است و سریع دانلود میشود. چگونه باید از این ویدئوهای آموزشی استفاده کرد؟ روزانه 10 الی 15 دقیقه برای انجامِ تمریناتی که به شما آموزش دادهایم باید وقت بگذارید.

روی انگشتان پا ۳ الی ۷ ثانیه فشار وارد کرده ، نیشگون بگیرید ، ضربه بزنید و خم و راست نمایید تا انعطاف پذیری آنها افزایش یابد . روزانه، برای انجام تکنیکهای گفتهشده در این محصول، به 10 دقیقه تا 15 دقیقه زمان نیاز است. هنر درمانی یا روان درمانی هنری مستلزم توجه به نیازهای روانی بیماران، نظیر نیاز به آزادی، اظهار وجود و آرامش است و بر همین اساس نیازمند توجه به جزئیات مهارتهای هنری نیست و فعالیتها و تولیدات هنری را نه به خاطر رویکرد زیبایی شناسانه آنها بلکه به دلیل نقش روانکاوانه و درمانگرشان مورد توجه قرار میدهد. یک جلسه ی درمانی معمولا ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد و با بررسی تاریخچه ی سلامتی و مشاوره در مورد سلامت و شیوه ی زندگی شما آغاز می شود. 9- دورة درمان معمولاً بین یك تا دوازده هفته بوده و بسته به وضعیت و طول مدت زمانی كه عارضه وجود داشته است تغییر میكند و عارضهای كه سالهاست رشد كرده و تكامل یافته است با یك درمان منفرد تصحیح نخواهد شد.

با انجام این تمرینات، عملکرد دستگاه گوارشی شما بهتر کار میکند. اين تكنيك علاوه بر فوایدی که به آن اشاره شد حسن دیگری هم دارد و آن خونرسانی و غذارسانی بهتر به اندامهای درونی است. به طور کلی بهتر است پیش از دریافت هر نوع تکنیک یداوی یا ماساژ به این نکات توجه شود و سابقه این بیماری ها در بیمار مورد بررسی قرار گیرد تا احتمال بروز خطا به صفر برسد. انواع مختلف ماساژ را با ماساژ درمانگران مختلف امتحان کنید تا نوع و شخصی را پیدا کنید که برای شما از همه ایدهآلتر است. مرکز ایران رفلکسولوژی با هدف بهبود عملکرد اعضای بدن به وجود آمده است. نقطه انعکاس غده هیپوفیز در قسمت پشت انگشتان شست پا و درست در مرکز آنها قرار دارد. این محصول، تضمین بازگشت وجه دارد. اگر شما یا عزیزانتان به این مشکل دچار هستید، تضمین میکنیم که با این روشها بهبود پیدا میکنید. بهبودی مشخصی در گروه با پوست شل تر که در گروه سنی بالای ۳۰ سال بودند، مشاهده شد. در نتیجه با تحریک نقطه خاصی از پوست که نمایانگر عضو مربوطه است می توان آثار ملموس و مشخصی را در عضو ایجاد کرد. قیمت این محصول، منطقی و معقول است و اقشار مختلف جامعه توان تهیه این محصول را دارند.

شما برای خرید این محصول تنها 49 هزار تومان میپردازید. مرحلهبهمرحله انجام این کار به شما آموزش داده خواهد شد. این محصول هم برای خانمها و هم برای آقایان به کار میرود. تجربه نشان داده است که در استفاده از محصول این سؤالات برای مشتریان پیش خواهد آمد. حداکثر 7 روز پس از استفاده از این تمرینات، روند کاهش وزن آغاز میشود. این محصولی که برای شما معرفی شد، بارها و بارها آزموده شده و پیروزمندانه از امتحانات متعدد بیرون آمده است. افرادی که از اضافهوزن و چاقی رنج میبرند، به کمک این محصول میتوانند به وزن ایده آل خود برسند. کسانی که تحمل رژیمهای سخت و ورزش کردن در باشگاه را ندارند، میتوانند از این روش برای درمان چاقی خود کمک بگیرند. آموزشهای متخصصین رفلکسولوژی در قالب ویدئو تهیهشدهاند و موجب میشود که با روشهای علمی و تائید شده چاقی و اضافهوزن خود را درمان کنید. اين اعمال فشار انسدادهاي انرژي را كه جلوي جريان آن را ميگيرند (و موجب ايجاد درد و بيماري ميگردند) برطرف ميكند. در واقع نقاط حساسی که به آنها نقاط انعکاسی یا نواحی بازتابی گفته می شود در مناطقی از دست، پا و لاله گوش قرار دارد که با تمام اعضا، غدد، بافت ها و ماهیچه های بدن در ارتباط است و با اعمال فشار بر این نقاط موجب افزایش گردش خون، اکسیژن و نیروی چی در کل بدن شده که این امر موجب تسکین درد و استرس در بدن و ایجاد حالت ریلکسی در فرد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید