بازتاب درمانی باعث بهبود حال و احساس عالی می شود

با انجام روش های درمانی نوروفیدبک مغز توانایی تنظیم فعالیت ها را پیدا کرده و بازتاب های بعدی را می توان در رفتارهای روزمره فرد مشاهده نمود. از این رو کیهان یک هولوگرام است که خصوصیات و رفتارهای آن در اجزای کوچکتر مانند کهکشان ها و منظومه ها و تا ریزترین و بنیادی ترین ذرات تکرار می شود. تک تک ارگان های ما گیرنده هایی هستند که همه پیام هایی را که به ما مربوط می شوند از درون و بیرون بدن دریافت می کنن و آن راتجزیه تحلیل می کنند. ما در ذهنمان در مورد چیزهایی که هنوز اتفاق نیفتادهاند وسواس ایجاد میکنیم و تقریباً بدون اینکه بدانیم، خود را پر از ترس، اضطراب و چیزهای دیگری میکنیم که باعث دردهای ما میشوند. چنانکه در بخشی از مغز موش را که بردارند هنوز این فراگیری در مغز وجود دارند. اما گروهی دیگر از روشهای سنتی طب، هنوز احتیاج به توجه و آزمونهای علمی دارند .در چند دهه گذشته نامهای مختلفی به این گونه درمانهای جدید داده اند ، از جمله : طب حاشیه ، طب جایگزین ، طب لامکان ، طب انرژی درمانی ، درمان با ذهن ، طب مکمل ، طب کل نگر و …

پیش از انجام هر کاری، از جمله رفلکسولوژی، همیشه مشورت با ارائه دهندگان مراقبت های اولیه ضروری می باشد.. بهترین خدمات به همه مشتریان باید به یک نحو ارائه شود در هر زمان. این رفتار حیرت انگیز بدن معمولا در افرادی دیده میشود که دچار پوکی استخوان هستند؟ این روش را میتوان در افرادی که اشتهای غیر قابل کنترل به خوراکیهای مضر دارند نیز به کار گرفت. بدن انسان نیز به عنوان جزئی از هولوگرام کیهان خود دارای ساختار هولوگرافیکی است و هر جز آن همه اطلاعات کل را در خود دارد و از آن آگاه است. چنانچه شما دارای زخم و بریدگی های عمیق و یا سطحی در نواحی نقاط بازتاب هستید؛ بهتر از انجام رفلکسولوژی خودداری نمایید. بر اساس نظریه جهان هولوگرافیک کیهان تیز دارای ساختار هولوگرافیکی است و هر جز آن همانند یک تصویر هولوگرام از کل است و خصوصیات و اطلاعات کل را در خود دارد. اگر در محل تلاقی این دو پرتو یک فیلم قرار گیرد تصویر که بر آن ثبت می شود یک تصویری هولوگرافیک خواهد بود که هر جز آن تمام اطلاعات کل تصویر رادر خود دارد چنانکه اگر به یک قطعه کوچک از آن نور لیزر بتابانند تصور جسم در آن سو تشکیل می شود.

از هر نوع کشی میتوانید استفاده کنید، اما کشهایی که بافت پوششی دارند راحت ترند. ۱. سازگاری سوجوک تراپی با روشهای دیگر به نحوی که استفاده هم زمان از آن به همراه داروهای شیمیایی یا گیاهی روند بهبود را تسریع مینماید. هولوگرام چنان که از نامش پیداست تصویری است که هر جزء آن اطلاعات کل تصویر را در خود دارد. از آنجا که درمان از نقاط دورتر موثرتر است اثربخشی روشهای مبتنی بر میکروسیستمها با روشهای دارویی یا هر روش دیگری که روی خود بدن کار میکند قابل مقایسه نیست. بازتاب درمانی که بخشی از طب فشاری است اعمال فشار روی نقاط خاصی از بدن است و عمدتا روی پاها تمرکز دارد. بازتاب درمانی چیست ؟ ♦ علت نامگذاری دست و پا در طب سوجوک به سیستم انطباق بدن چیست؟ استفاده از این روش درمانی در افرادی که از مواد مخدر استفاده مینمایند ممنوع بوده و همچنین انجام آن در دوران بارداری و یا در زمانی که احساس بی خوابی، گرسنگی و یا خستگی شدید مینمایید جایز نمیباشد. برای اجرای این شیوه کافی است توپ کوچک و توپری را برداشته و آن را روی نقطهای که در تصویر مشخص شده، قرار دهید و با کمک دست دیگر با فشاری اندک آن را در این ناحیه حرکت دهید.

برای درمان چاقیهای موضعی اگرچه روش فوق کافی است و تغییرات کلی را در بدن باعث میشود، اما این امکان هم برای بیمار وجود دارد که از کش در نواحی بازتابی موضع استفاده کند. سازمان بهداشت جهانی در نظر دارد تا کشورهای عضو را جهت افزایش امنیت،ثمربخشی و کیفیت استفاده از طب سنتی و مکمل(TM/CAM) حمایت وافی و کافی نماید. چنانکه ساختاری که در هر اتم دیده می شود (گردش الکترون ها به دور هسته) در منظومه شمسی و بالاتر در کهکشان راه شیری و باز هم فراتر در کل کیهان نیز جاری است. ارگان های داخلی ما هم از اتفاقات جاری در درون بدن و هم از اتفاقات بیرون آن آگاه می شوند. در روانشناسی اعتقاد بر این است که نیاز اولیۀ افراد آن است که از لحاظ فیزیکی و روانی احساس امنیت کنند . در افرادی که با انداختن کش دور کف دست اشتها افزایش مییابد، نباید از این روش برای کاهش اشتها استفاده کرد چراکه بدن بر اساس صلاحدید خود اشتها را افزایش داده است و حتی اگر وزن را افزایش دهد در نهایت سایز را کم میکند. زیرا اگر فقط جسم را مداوا کنیم اما لایه های دیگر همچنان آلوده – آشفته – ناکارآمد – متزلزل و متشنج باشند ، حتی اگر بیماری از جسم دور شده باشد ، دوباره به جسم برمیگردد .

دیدگاهتان را بنویسید