این خواص به جلوگیری از موخوره کمک میکنند

برای تقویت و رشد موها، حتما قسمت مورد نظر را ماساژ دهید، چرا که ماساژ نیز می تواند جریان خون را افزایش دهد و رگ های متصل به فولیکول های مو را گشاد تر کند این امر باعث افزایش اکسیژن رسانی و تغذیه ریشه مو می شود. مهم ترین موارد مصرف روغن کندش را می توان اینگونه نام برد: برای تقویت موها، رویش مجدد موها، تقویت ریشه های مو و جلوگیری از ریزش مو، تقویت ساقه های مو و پرپشت شدن موها دانست. نور خورشید سرشار از ویتامین D بوده که مواد مغذی برای رشد سلول های مو را فراهم می کند. همین طور به علت آنتی باکتریال بودن این روغن، شوره سر و قارچ های پوستی را رفع می کند. این امر باعث خروج رطوبت از مخاط و جلوگیری از آبریزش بینی خواهد شد. نعنا سلولهای کف سر را تحریک کرده و باعث رشد موهای جدید و ضخامت تار موها میشود.

به دلیل درشت بودن تارهای مو در قسمت ریش و سبیل، برای ایجاد موهای جدید پایدار، باید دوره استفاده از روغن کندش را حداقل 3 ماه قرار دهید تا به نتیجه دلخواه منتهی شود. کلیه حقوق سایت برای مردمان محفوظ است . نت نظر بزرگترین سایت نظردهی و نظرسنجی در ایران. کافی است عبارت مورد نظر خودتو در قسمت جستجوی سایت نت نظر جستجو کنی و مطالب وابسته را مطالعه کنی. چطور میتوانم به کسی که مورد آزار همکلاسیها قرار گرفته کمک کنم؟ لذا با مصرف مکمل های غذایی ریشه های مو را تقویت کرده و با شستن موضع مورد نظر اکسیژن بیشتری را در اختیار ریشه های مو قرار می دهد. استفاده از اسیدهای چرب و ویتامین A را در برنامه غذایی خود بگنجانید زیرا این مواد موجب حفظ رطوبت مو می شوند. علاوه بر این، روغن کرچک به سبب تاثیرات ضد قارچی و آنتیباکتریالی خود قادر است از پوست سر در برابر عفونت و آلودگی محافظت کند. قبل از اینکه موخوره همه موها را درگیر کند چاره ای برایش پیدا کنید. اگه نمی تونید از کلاه های پلاستیکی استفاده کنید،حتما قبل و بعد از استخر، موها رو به خوبی بشورید و آب کشی کنید تا تاثیر کلر روی موها کاهش پیدا کنه.

اشتباه بعدی این است که بعد از بیرون آمدن از حمام و برای خشک کردن موهایتان حوله را محکم روی موها عقب و جلو بکشید تا موها زودتر خشک شوند. برای حل این مشکل بهتر است از نرم کننده های تقویتی برای موهای خود استفاده کنید و هنگامی که موهای خود را آب می کشید از آب سرد استفاده کنید تا لایه های خارجی و داخلی مو دچار استقامت و استحکام شود. پوشیدن کلاه باعث میشود ماسک به خوبی تاثیر خود را بگذارد. استفاده از مواد شیمیایی در رنگها، حرارت ناشی از سشوار و اتوی مو و فر کننده ها و حتی مواد شوینده و شامپوهای روزانه موجب ضعف بخش انتهایی مو، خشکی آن و در نهایت ایجاد موخوره میشود. که برای درمان آن میتوانید مراحل زیر را با دقت انجام دهید. میتوانید مقداری روغن حیوانی را روی پوست سر خود قرار دهید و بعد از چند دقیقه آن را بشویید و شاهد از بین رفتن مجعد بودن موهای سر خود باشید.همچنین شما با استفاده از این روغن به جای کرم مرطوب کننده میتوانید پوستی نرم و زیبا داشته باشید و به یک آبرسان قوی با کمترین هزینه دست پیدا کنید. موهای خیس و مرطوب به سادگی کش می آیند و ساختار مو به هم می ریزد.

تلفظ روغن کندش به صورت کندُش و یا کندوش می باشد. • اگر موهای شما واقعاً در شرایط بدی قرار دارند از رنگ کردن یا آرایش موها خودداری کنید. موادی همچون روغن کرچک و پنتنول قادرند موها را در حالتی نرم و انعطافپذیر قرار دهند. ژل را به مدت 30 دقیقه روی مو قرار داده و سپس موهای خود را با شامپو بشویید. از آنجایی که روزانه به شانه زدن موهای خود مبادرت می کنید باید از برس هایی با الیاف درشت و نرم در این راستا استفاده نمایید. پس این مطلبو مطالعه کن و نظرتو در انتها برای ما بنویس. ۲- روغن کرچک: به دلیل وجود امگا ۹ در این روغن این روغن از خشکی موها جلوگیری کرده و با حفظ رطوبت در خود بهخوبی بهعنوان یک آبرسان قوی برای مو کارایی دارد. ۸- پوست سر خود را ماساژ دهید تا گردش خون در آن به خوبی جریان یابد. مصرف روغن کندوش، در طب سنتی سابقه ای طولانی دارد و اثرات فوق العاده آن را می توان به گفته حکیم محمد مؤمن حسینی از اطبا صفوی اشاره کرد. اگر می خواهید موهای سر شما پر پشت و قوی شود از سبزیجات استفاده کنید. اگر نمیخواهید موهایتان را کامل کوتاه کنید میتوانید فقط قسمتهای آسیب دیده مو را کوتاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید