انرژی درمانی چیست و آیا در کاهش استرس و درمان سرطان مؤثر است؟

برای مثال آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که وقتی به طور ناگهانی می ترسید تمام این اتفاقات در چند هزارم ثانیه طول می کشد؟ در ریکی پیشرفته می توانید به شهود برسید و به کار هاله درمانی بپردازید که در آینده برای افراد مستعد خواهیم داشت. متخصص به بیمار توصیه میکند که در صورت لزوم از ژلها، کرمها یا لوسیونهای تسکین دهنده استفاده کند یا موضع درمان را مرطوب و خنک کند. به همین دلیل افراد به علم پزشکی اعتماد بیشتری دارند و از این رو از انرژی درمانی کمتر استفاده می شود. خداوند ولی مردم است و هیچکس غیر از خداوند هیچ حقی به دیگری ندارد حتی بر خود؛ بنابراین لازم است خداوند ولی مردم را معرفی کندو هرکسی که او برگزیند باید اطاعت شود. با این وجود باید بدانیم که هیچ شکی وجود ندارد که در پشت تمام این موارد یک انرژی بی پایان وجود دارد که تمام این اجزا را در کنار یکدیگر قرار داده است و حتی این انرژی درون انسان ها نیز وجود دارد. اما نکته ای که وجود دارد این است که ابزارهای اندازه گیری در انرژی درمانی غیر ملموس است و مانند علم پزشکی ابزاری برای سنجش ندارد اما در برخی موارد می تواند نتایج ملموسی داشته باشد.

توضیح داد: ممکن است درد جسمی ایجاد نکند، ولی ما نباید شرایطی را به وجود بیاوریم که افراد شیاد، کلاهبردار و سوء استفاده چی در این شرایط رشد کنند و با تبلیغات واهی بدون اینکه اثرگذاری کار آنها ثابت شده باشد بلکه در موارد بسیار زیاد عکس آن وجود دارد، بخواهند از امکانات رسانهای استفاده کنند و خودشان را سر زبانها بیندازند. برای انسان همواره پاسخ به این سوال که چرا چنین نظمی در این دنیا حاکم است بسیار سخت و پیچیده بوده است و دانشمندان نیز در تلاشند تا بتوانند دلیل این نظم را در جهان کشف کنند. ساختار انرژی بسیار هوشمند بوده و تک تک اجزا با هم در ارتباط هستند و خیلی سریع در حال حرکت هستند. برای مثال ایده ها و افکاری که در ذهن انسان به وجود می آید و چند ثانیه بعد با سرعت خیلی زیاد احساسات و ایده های جدیدی ایجاد می شود و هیچ کامپیوتری نمی تواند آن ها را اندازه گیری کند.

این مرکز در غرب آسیا بینظیر است و تقریباً مراحل آخر خودش را طی میکند و امیدوار هستیم در اواسط سال 1400 ما تستهای اولیه را در این بیمارستان شروع کنیم.» رئیس سازمان انرژی اتمی افزود: «این بیمارستان برای درمان بیماریهای صعب العلاج بهخصوص سرطان است، تنها برای تجهیزات 200 میلیون یورو هزینه شده است. از طرفی با توجه به اینكه پزشك از هر روش متعارف میتواند نسبت به درمان بیماران اقدام كند لذا بنظر میرسد اصولا نیازی به ابلاغیه خاص هم نباشد زیرا در مورد بسیاری از روشهای درمانی دیگر نیز اصولا اینگونه عمل نمیشود یعنی بخشنامهای صادر نمیگردد. بخش درون جسم و جهان خارج از بدن، هر آنچه که داخل بدن انسان قرار دارد شامل دنیای درون بدن انسان است و هر آنچه که خارج از بدن است همان سطح خارجی به حساب می آید. جاذبه ای که در دنیا وجود دارد تمام ابعاد دنیا و جهان را کنترل می کند و بر جسم انسان هم تاثیر می گذارد. نارسایی قلب به اختلال مزمنی اشاره می کند که کارآیی قلب را درپمپ کردن مقدار زیادی از خون به بدن محدود کند.مطالعات نشان داده است که دوره هشت هفته ای یوگا می تواند به کاهش التهاب که در بیماران مبتلا به نارسایی قلبی منجر به مرگ می شود کمک کند و اگر با دقت صورت گیرد،کاملا بی خطر است.تفاوت های چشمگیری بین مارکرهای بیولوژیکی اصلی بین شرکت کنندگان در یوگا و بیمارانی که به صورت تدریجی درمان شده اند،وجود دارد.شرکت کنندگان در این مطالعه ،26 در صد کاهش علایم را نشان دادند.در مقایسه با 3 درصد کسانی که فقط از درمان های طبی استفاده کرده بودند.

ابزار اصلی در این روش، آزمایش عضلات است که هیچ دردی نداشته و تمامی سنین هم می توانند از این روش استفاده کنند. اگر شما میتوانید به تلویزیون نگاه کنید پس حتماً میتوانید بدون هیچ ضرری به طلوع یا غروب خورشید نگاه کنید. لنف در سیستم ایمنی بدن شما نقش مهمی ایفا میکند و به مبارزه با بیماریها از سرماخوردگی تا سرطان کمک میکند. به کمک این کتاب شما می توانید علاوه بر شناخت انرژی های بدن به تمرین عملی انرژی درمانی با دست اقدام کنید . سید مؤید علویان در حاشیه سمینار هپاتیت سی در بیمارستان طالقانی تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سیما مبنی بر اینکه آیا شما موضوع انرژی درمانی را در ایران تأیید میکنید؟ به گزارش خبرنگار ما کامران باقری لنکرانی نیز در حاشیه سمینار هپاتیت سی در بیمارستان طالقانی تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید؛ امروز بحث انرژی درمانی در جامعه زیاد شده، پوسترها و تبلیغات زیادی هم برای آن درست شده، پزشکان یا غیر پزشکان زیادی مدعی انرژی درمانی هستند، آیا در دنیا چیزی به عنوان انرژی درمانی از نظر علمی وجود دارد یا نه؟ همانطور که گفته شد به طور کلی سیستم انرژی درمانی یک روش سنتی برای درمان مشکلات جسمی و روانی انسان است که از طریق به تعادل رساندن تلاش می کند تا انسان به سلامتی دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید