امسال پرسپولیس با اقتدار قهرمان است

امسال پرسپولیس با اقتدار قهرمان است

محمد برزگر درباره شرایط پرسپولیس برای فصل بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: باشگاه عملکرد خوبی در فصل نقل و انتقالات داشت و بازیکنان باتجربه‌ای را جذب کرد ولی اگر یک مهاجم شش دانگ و گلزن به تیم اضافه شود، پازل تیم پرسپولیس کامل می‌شود و دیگر کمبودی ندارد.

وی افزود: بازیکنانی مثل بیرانوند، رفیعی و پورعلی گنجی همگی تجربه بین المللی دارند و خیلی می‌توانند به تیم در طول فصل کمک کنند. ضمن اینکه اسماعیلی فر و صادقی نیز در فصل گذشته از بهترین‌های لیگ بودند و در این فصل با پرسپولیس از این دو بازیکن هم بیشتر خواهیم شنید. در کنار این بازیکنان احمدی جوان در جناح چپ جذب شده که اعتقاد دارم این ملی پوش در ترکیب سرخپوشان درخشش زیادی خواهد داشت.

مدافع اسبق پرسپولیس ادامه داد: گرچه در تیم مهاجمان خوبی مثل عبدی و پاکدل داریم ولی فکر می‌کنم باز هم تیم به مهاجم نیاز دارد. بازی‌ها بصورت فشرده برگزار می‌شود و حتما آسیب دیدگی بازیکنان بالاست.

وی درباره اینکه چه نمره‌ای به عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات می‌دهد، پاسخ داد: البته مطمئن هستم پرسپولیس یک مهاجم گلزن جذب می‌کند ولی با این حال عملکرد باشگاه در جذب بازیکنان عالی بود و تا اینجای کار من نمره ۲۰ به باشگاه می‌دهم.

برزگر در پایان در خصوص پیش بینی قهرمانی پرسپولیس در فصل جدید ، خاطر نشان کرد: پرسپولیس جبران فصل گذشته را خواهد کرد و در این فصل مدعی اول قهرمانی است. تیم کادر فنی خوبی دارد و بازیکنان با تجربه‌ای را در اختیار دارد که با اقتدار قهرمان می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید